Olej silnikowy 5W50

Syntetyczny olej silnikowy 5W50 adresowany jest do jednostek wymagających mocnego i stabilnego filmu, czyli ochronnej warstwy pomiędzy współpracującymi elementami ich mechanizmu. Mieszanka doskonale nadaje się do silników turbodoładowanych, gwarantując pewną i bezpieczną eksploatację. Olej 5W50 zapobiega powstawaniu osadów i szlamu gromadzących się podczas codziennej pracy jednostki napędowej, a skuteczny system dodatków uszlachetniających przyczynia się do zwiększenia jej żywotności. Właściwości tej grupy olejów zachowują podzespoły w dobrej kondycji na dłużej, gwarantując kierowcom maksymalne wsparcie i komfort podróżowania.

Olej silnikowy 5W50 może być stosowany zarówno w starszych, jak i nowszych modelach pojazdów. Ma też bardzo szerokie zastosowanie w silnikach wymagających dolewek lub mających problem z ciśnieniem oleju. Olej 5W50 zapewnia łatwy rozruch silnika w niskich temperaturach, wysoką czystość jednostki napędowej, wysoką stabilność termiczną, oszczędność paliwa w różnych warunkach użytkowania oraz zwiększenie ciśnienia mieszanki. W sklepie dwr.com.pl zaopatrzysz się w najwyższej klasy oleje silnikowe 5W50 renomowanych marek jak Elf, Mobil czy Motul.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij