Urządzenia rozruchowe

Urządzenia rozruchowe to przede wszystkim akcesoria o dużej pojemności, których energia służy do uruchomienia pojazdu w sytuacjach, gdy akumulator samochodowy z różnych względów odmówił posłuszeństwa. Sytuacje takie zdarzają się zazwyczaj w sezonie zimowym, kiedy to niskie temperatury powodują rozładowanie elektrolitu. Urządzenia rozruchowe mają z reguły wygodną, kompaktową budowę i ważą zaledwie kilka kilogramów. Dzięki wyprofilowanym i ergonomicznym uchwytom są łatwe w przenoszeniu, a ich niewielkie rozmiary umożliwiają bezproblemowe przewożenie ich w przestrzeni bagażnika. Wiele z tych urządzeń pełni jednocześnie funkcje power banku oraz zwykłego prostownika samochodowego stosowanego do ładowania akumulatorów z sieci zewnętrznej.

Obsługa urządzeń rozruchowych jest bardzo prosta. Wystarczy jedynie podłączyć klemę dodatnią przewodów urządzenia z jej biegunowym odpowiednikiem w baterii samochodu. Z kolei klemę ujemną podpina się do masy auta. Po uruchomieniu auta kable odłącza się w odwrotnej kolejności. Polecamy wydajne i niezawodne urządzenia rozruchowe znanych marek jak Kukla, Carmotion i Blow.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 50zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij