Żarówki H21W

Żarówki H21W to halogeny odznaczające się wysoką trwałością wykończenia dzięki wykorzystaniu w procesie produkcyjnym najlepszej jakości hartowanego szkła kwarcowego oraz wysoko gatunkowej stali. Tego typu żarówki halogenowe wykorzystuje się przede wszystkim w kierunkowskazach, światłach stopu, cofania oraz w samochodowych reflektorach przeciwmgielnych. Standardowa moc żarówek H21W to 21W przy napięciu 12V. Na rynku dostępne są również żarówki H21W wykorzystywane w lampach przednich pracujące z napięciem 24V.

Polecamy między innymi żarówki H21W Osram Original wykonane w standardzie jakości OEM, wykorzystywane jako oryginalne części zamienne o różnym zastosowaniu, emitujące strumień świetlny o mocy 600 lm. W sprzedaży posiadamy również żarówki H21W marki Vision wyposażone w ochronny filtr zapobiegające matowieniu reflektora, a co za tym idzie jego szybszemu zużywaniu się. Żarówki H21W dostępne w ofercie naszego sklepu są wydajne, niezawodne i posiadają niezbędne homologacje dopuszczające je do użytku na drogach publicznych.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Liczba sztuk
Napięcie
Rodzaj
Producent
zamknij