Żarówki P21/5W

Żarówki P21/5W znajdują bardzo szerokie zastosowanie w samochodach praktycznie wszystkich znanych i liczących się na globalnym rynku motoryzacyjnym marek. Wykorzystywane są w lampach świateł dziennych i przednich pozycyjnych, a także w lampach stopu i połączonych z nimi światłach tylnych pozycyjnych. Prawidłowe działanie żarówek w tych elementach oświetlenia pojazdu ma ogromne znaczenie dla jakości i bezpieczeństwa wykonywania manewrów, a także sygnalizowania obecności auta na drodze w warunkach znacznie utrudnionego postrzegania.

Dwa włókna żarówek P21/5W przeznaczone są do obsługi różnych rodzajów świateł. Jedno o mocy 5W pracuje w światłach pozycyjnych, drugie o mocy 21W przeznaczone jest dla przedniego oświetlenia jazdy dziennej lub lamp hamowania. W sklepie dwr.com.pl znajdziecie żarówki P21/5W wielu cenionych w branży producentów jak Osram, Philips, Tungsram czy Vision. Wysokiej jakości akcesoria charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością i trwałością, obliczoną na długą i intensywną eksploatację.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Liczba sztuk
Napięcie
Rodzaj
Producent
zamknij