Urządzenia pomiarowe

Zastosowane w pojazdach podzespoły i układy muszą spełniać określone normy. Zależne od tego jest nie tylko ich prawidłowe działanie, ale i legalność ich eksploatacji. W celu dokonania oceny właściwego działania poszczególnych części oraz znalezienia ewentualnej usterki niezbędną pomocą okazują się różnego rodzaju urządzenia pomiarowe. Ich szeroka dostępna na rynku akcesoriów motoryzacyjnych gama umożliwia szybką diagnozę problemu oraz sprawdzenie niektórych parametrów auta przed jego zakupem. W naszym katalogu produktów zgromadziliśmy urządzenia pomiarowe takie jak mierniki grubości lakieru, testery płynu chłodniczego, testery akumulatora, mierniki i próbniki napięcia, ciśnieniomierze do kół, a także mierniki bieżnika opony.

Oferowany przez nas sprzęt to propozycja znanych i cenionych wśród właścicieli samochodów marek takich jak Carmotion, Yato, Stanmot czy AMiO. Dostawcy udzielają na swoje produkty 12-miesięcznej gwarancji. Co ważne, polecane przez nas urządzenia pomiarowe posiadają odpowiednie atesty i spełniają wymogi obowiązujących norm. Łatwe w obsłudze akcesoria sprawdzą się jako wyposażenie warsztatu lub w użytku osobistym.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij