Glikometr, tester płynu chłodniczego, gruszkowy

17,99
Kup teraz - dostawa w wtorekZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: P-58072Kod producenta: 58072Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Tester płynu chłodniczego - Twoje narzędzie do pewności i bezpieczeństwa na drodze!

Tester płynu chłodniczego to niezawodne narzędzie diagnostyczne, które umożliwia szybką ocenę temperatury zamarzania i wrzenia płynu chłodzącego w silniku. Dzięki precyzyjnym wskaźnikom i łatwej obsłudze, zapewnia bezpieczeństwo i pewność podczas każdej podróży, pomagając unikać kosztownych napraw i awarii.

Tester płynu chłodniczego - łatwa diagnostyka

 • Bezpieczeństwo i spokój ducha: Dzięki testerowi płynu chłodniczego, zawsze wiesz, czy Twój płyn chłodniczy jest w odpowiednim stanie. Unikasz nieprzyjemnych niespodzianek i nieplanowanych awarii, co zapewnia Ci spokój ducha podczas każdej podróży.
 • Oszczędność czasu i pieniędzy: Wczesna diagnoza stanu płynu chłodniczego pozwala na zapobieganie poważnym awariom silnika. Dzięki temu unikasz kosztownych napraw i długotrwałych przestojów, co pozwala na znaczne oszczędności.
 • Łatwość użycia: Prosta obsługa sprawia, że każdy kierowca może szybko i łatwo ocenić stan płynu chłodniczego. Instrukcje są jasne i zrozumiałe, co pozwala na szybkie przeprowadzenie testu.
 • Precyzyjne wyniki: Dzięki precyzyjnym wskaźnikom (niebieski dla stopnia zamarzania, czerwony dla stopnia wrzenia) masz pewność, że odczyty są dokładne i wiarygodne. Górny pływak wskazuje poprawną pozycję, a środkowy pływak precyzyjnie określa stopień ochrony.
 • Uniwersalność zastosowania: Tester płynu chłodniczego jest idealny zarówno do rutynowych przeglądów, jak i do szybkiej diagnostyki w nagłych przypadkach. To niezastąpione narzędzie w każdym warsztacie i garażu.
 • Trwałość i niezawodność: Wykonany z wysokiej jakości materiałów, tester jest odporny na uszkodzenia i zapewnia długotrwałe użytkowanie. Możesz na nim polegać w każdej sytuacji.
 • Bezpieczeństwo użytkowania: Glikometr jest bezpieczny w użyciu, pod warunkiem przestrzegania prostych zasad, takich jak schłodzenie silnika przed pomiarem. Dbając o Twoje bezpieczeństwo, zapewnia skuteczną diagnostykę bez ryzyka oparzeń.

Jak używać testera płynu chłodniczego?

 1. Zdejmij korek chłodnicy.
 2. Uruchom silnik i rozgrzej chłodnicę.
 3. Doprowadź płyn do wskazanego poziomu.
 4. Sprawdź, czy płyn chłodzący jest czysty i wolny od rdzy - w razie potrzeby wymień go.
 5. Górny pływak (mały) powinien być w pozycji pionowej.
 6. Środkowy pływak (duży) wskaże stopień ochrony.
 7. Po użyciu spłucz tester wodą.

Pamiętaj: Zawsze schładzaj silnik przed przeprowadzeniem testu i trzymaj tester z dala od dzieci.

Zainwestuj w tester płynu chłodniczego i ciesz się bezpieczną, bezstresową jazdą każdego dnia!

Sklep dwr.com.pl - Twoje centrum urządzeń pomiarowych

W sklepie dwr.com.pl znajdziesz szeroki asortyment urządzeń pomiarowych, w tym testery płynu chłodniczego. Oferujemy najwyższej jakości narzędzia, które pomagają w utrzymaniu optymalnej kondycji pojazdów. Odwiedź naszą stronę i wybierz sprzęt, który zapewni długowieczność i niezawodność Twojego silnika.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.