Kosmetyki samochodowe Meguiar’s

Obecna na rynku od ponad stu lat marka kosmetyków samochodowych Meguiar’s zajmuje obecnie jedną z wiodących pozycji, dostarczając klientom na całym świecie niezawodne i luksusowe preparaty do pielęgnacji praktycznie każdej powierzchni auta, od różnych rodzajów tapicerki, przez lakier, aż po opony. W ofercie producenta znajdziemy również akcesoria, które pomagają w doczyszczeniu nawet trudno dostępnych miejsc oraz poprawiają komfort pracy. W zależności od potrzeb kierowcy mogą wybierać w szerokiej gamie szczotek, gąbeczek, ścierek, ręczników, a także specjalnych składanych wiader.

Kosmetyki do auta Meguiar’s dostępne są w czterech niezawodnych odsłonach środków do pielęgnacji wnętrza pojazdów, mleczek i szamponów serii Ultimate, preparatów do pielęgnacji skóry oraz past polerskich linii Gold Glass, preparatów do felg, karoserii, plastików oraz kloszy reflektorów serii Classic, a także w pełni profesjonalnych preparatów nabłyszczających i konserwujących do wielu powierzchni luksusowej linii Endurance. Jakość i funkcjonalność wyrobów marki potwierdzają liczne certyfikaty oraz rzesze zadowolonych klientów. Polecamy nabłyszczający żel do opon Meguiar’s Endurance High Gloss, pastę polerską Ultimate Compound, szampon samochodowy z odżywką Gold Glass oraz składane wiadro do mycia auta Foldable Bucket.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.