Mocowanie bagażu

Prawidłowe mocowanie bagażu przewożonego w samochodzie decyduje o bezpieczeństwie przedmiotów, a często też podróżujących nim osób. Ostre zakręty lub wyboista droga mogą spowodować uszkodzenie źle zamocowanego delikatnego ładunku. Nawet wykorzystywany zazwyczaj do tych celów bagażnik może okazać się chybioną lokalizacją. Niektóre z bagaży wymagają bowiem specjalnego traktowania, wiele z nich należy stabilnie unieruchomić.

Mocowanie ładunku odbywa się najczęściej za pomocą taśm transportowych lub linek elastycznych. Te skutecznie zabezpieczają przedmioty różnych rozmiarów przed drganiami spowodowanymi nierówną nawierzchnią. Linki i taśmy zabezpieczają przedmioty przewożone zarówno wewnątrz auta, jak i na jego dachu. Linki elastyczne wyposażone w specjalne haczyki montażowe są w stanie objąć swoim zasięgiem spory ładunek. Szczególnie popularne są w tej kwestii wiązki zwane pająkami. Drobniejsze przedmioty możemy przewozić w praktycznych kieszeniach siatkowych instalowanych w bagażniku lub sztywnych pojemnikach przyczepianych do jego ścian za pomocą rzepów. Takie organizery to absolutny „must have” każdego podróżnika. Wszystkie wyżej wymienione akcesoria do bezpiecznego i prawidłowego mocowania bagażu w samochodzie znajdziesz w ofercie naszego sklepu.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij