Żarniki H11

Dobre oświetlenie w samochodzie to bardzo istotny aspekt przekładający się bezpośrednio na bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Producenci samochodów stawiają obecnie na technologie wydajne i zapewniające wysoką efektywność przy jednoczesnych oszczędnościach energii i zmniejszonym obciążeniu środowiska naturalnego. Jednym z rozwiązań, które na dobre zadomowiło się w rzeczywistości motoryzacyjnej, są ksenony. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów żarówek przeznaczonych do montażu w miejsce oryginalnych elementów oraz takich, które z powodzeniem zastępują klasyczne halogenowe konstrukcje. Przedstawiamy żarówki ksenonowe H11 o doskonałych właściwościach świetlnych i wydłużonej żywotności.

Stosowanie żarówek ksenonowych H11 generuje oszczędności zużywanego prądu. Elementy realizują najwyższy standard efektywności i niezawodności. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań w zakresie zachowywania ciepła oraz filtrowania promieni UV akcesoria doskonale współpracują z reflektorami, zapewniając im optymalne warunki pracy oraz chroniąc przed uszkodzeniem. Sprawdź dostępne w naszej ofercie wysokiej jakości żarówki ksenonowe H11 marki AMiO o temperaturze barwowej 4300 K i 6000 K.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Liczba sztuk
Napięcie
Rodzaj
Producent
zamknij