Kamizelki odblaskowe

Kamizelki odblaskowe nie należą co prawda do obowiązkowego zestawu akcesoriów, jednak każdy kierowca powinien wozić przynajmniej jeden jej egzemplarz w samochodzie. W wielu sytuacjach mogą one okazać się bardzo przydatne, w niektórych nawet niezbędne. Zadaniem kamizelki jest przede wszystkim sygnalizowanie obecności pieszego lub użytkownika ruchu wykonującego awaryjne czynności na słabo oświetlonej drodze bądź jej poboczu. W tego typu okolicznościach kamizelki mają ogromny wpływ na bezpieczeństwo przemieszczania się, a niekiedy nawet mogą uratować życie.

Kamizelki odblaskowe jak każda odzież ostrzegawcza powinny spełniać wymagania normy EN 471. Wyjeżdżając za granicę z kamizelką, która nie realizuje wyznaczonych standardów, możemy narazić się na kłopoty. Pamiętajmy też, by na wypadek awarii zaopatrzyć się w ilość niezbędnych akcesoriów adekwatną do liczby przewożonych w aucie osób. Wybierajmy kamizelki renomowanych producentów, których jakość odbijania światła zapewnia komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Sprawdź naszą ofertę kamizelek i szelek odblaskowych marki Carmotion, dostępnych również w funkcjonalnych zestawach.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij