Pasty polerskie Druchema Original

Druchema to przedsiębiorstwo chemiczne od wielu lat obecne na polskim rynku motoryzacyjnym. Założony w 1951 roku koncern szybko stał się jedną z czołowych marek produktów chemicznych w rodzimej Czechosłowacji. Dostosowanie zaplecza technologicznego firmy i zasad jej funkcjonowania do nowoczesnych standardów europejskich wpłynęło na wysoką pozycję przedsiębiorstwa oraz dużą popularność produktów cenionych zarówno przez indywidualnych użytkowników, jak i fachowców branży.

W szerokim asortymencie firmy znajdziemy kosmetyki samochodowe, środki czyszczące do użytku domowego oraz profesjonalne preparaty o doskonałych właściwościach konserwujących. W ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy wydajne i skuteczne pasty nabłyszczającą i lekkościerną serii Druchema Original Tempo oraz pastę do polerowania chromu i aluminium Tempo Silichrom Ex. Autokosmetyki Druchema Original skuteczne likwidują zabrudzenia oraz zabezpieczają powłoki docelowe przed działaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych, przywracając im gładkość i olśniewający połysk.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.