Wycieraczki płaskie ALCA

Firma Alca prowadzi na polskim rynku motoryzacyjnym sprzedaż dobrej jakości akcesoriów samochodowych, wśród których ważną pozycję zajmują wycieraczki do szyb. Od momentu powstania marka prężnie się rozwija, prezentując swoim klientom asortyment doskonale wpisujący się w obowiązujące trendy rynku automotive. Kierowcy w Polsce i za granicą doceniają wysoki standard wydajności i niezawodności płaskich wycieraczek Alca, dzięki którym prowadzenie samochodu nawet w trudnych warunkach atmosferycznych jest zdecydowanie bardziej komfortowe i bezpieczne.

Wycieraczki płaskie Alca Super Flat to konstrukcje całkowicie pozbawione zewnętrznego szkieletu charakterystycznego dla rozwiązań przegubowych. Stelaż zastąpiony został w nich wykonaną z mocnego tworzywa listwą, do której przymocowane jest pióro akcesoriów. Specjalnie wyprofilowany aerodynamiczny spoiler zapewnia optymalny docisk pióra do powierzchni szyby. Opływowy kształt wycieraczek samochodowych zwiększa skuteczność ich pracy. Dzięki dodatkowym adapterom dopasujemy akcesoria do wielu typów mocowań. Co ważne w razie konieczności możliwa jest wymiana samej gumki w płaskich wycieraczkach Alca Super Flat.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Liczba sztuk
Długość pióra
Rodzaj wycieraczki
Długość pióra kierowcy
Długość pióra pasażera
Producent
zamknij