Wycieraczki samochodowe

Wycieraczki samochodowe zapewniają czystość szyb, a co za tym idzie dobrą widoczność w czasie opadów deszczu oraz śniegu. Sprawny komplet akcesoriów to gwarancja bezpieczeństwa zarówno kierowcy, jak i innych uczestników ruchu drogowego. Wycieraczki samochodowe wymieniamy średnio raz lub dwa razy w roku. Na ich prawidłowe funkcjonowanie wpływ mają warunki eksploatacyjne oraz czynniki atmosferyczne. Im bardziej wymagające, tym szybciej podzespoły ulegają zużyciu. Do najpopularniejszych objawów wyeksploatowania piór zaliczamy smugi na szybach, nierówną pracę, drgania oraz odgłosy tarcia, a także pojawianie się drobnych rys na szklanej powierzchni.

Wymiana wycieraczek samochodowych nie sprawia wielkich trudności. Ważne, by rozmiar akcesoriów był zgodny z wymaganiami producenta auta. Dość istotny jest również system mocowania, choć w tym przypadku problem kompatybilności rozwiązują dostępne na rynku adaptery. W ofercie naszego sklepu posiadamy wycieraczki samochodowe o konstrukcji standardowej, pióra płaskie oraz hybrydy, zestawy wycieraczek i pojedyncze egzemplarze na przednią i tylną szybę z ramieniem lub bez, a także sprzedawane osobno akcesoria takie jak adaptery do wycieraczek i gumki do piór. Wszystkie artykuły to propozycje renomowanych producentów jak Bloom, Valeo, Alca, AMiO, Negotti, Heyner, Bosch, Flash oraz Denso.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Liczba sztuk
Długość pióra
Strona zabudowy
Rodzaj wycieraczki
Długość pióra kierowcy
Długość pióra pasażera
Producent
zamknij