Pozostałe w akcesoria niezbędne

Pozostałe produkty w kategorii akcesoriów niezbędnych obejmują artykuły specjalistyczne, przeznaczone do wąskiego zakresu stosowania, które nie zostały zaklasyfikowane do żadnej z głównych grup akcesoriów. Są to przedmioty wysokiej klasy, którym warto przyjrzeć się nieco bliżej, głównie z powodu możliwości ich praktycznego dostosowania do zróżnicowanych potrzeb kierowców. Pozostałe produkty w kategorii akcesoriów niezbędnych to grupa propozycji związanych z bezpieczeństwem i sprawnym radzeniem sobie w sytuacjach zagrożenia na drodze.

Polecamy skuteczne i funkcjonalne artykuły, wśród których znajdziecie koc termiczny ratunkowy wykonany z folii NRC o wymiarach 160x210 cm, całkowicie wodoodporny i wiatroodporny, zatrzymujący do 90% ciepła ludzkiego ciała. Zapobiega wychłodzeniu organizmu i poprawia komfort termiczny. W sytuacjach awaryjnych niezbędna może okazać się również tzw. latarka życia, czyli wielofunkcyjne urządzanie stanowiące latarkę, światło awaryjne oraz nóż do przecięcia pasów bezpieczeństwa w jednym. Kierowców szczególnie dbających o bezpieczeństwo może zainteresować również młotek z wieszakiem służący do rozbicia szyby w sytuacji wypadku i braku możliwości wydostania się z pojazdu inną niż awaryjna drogą. Młotek wyposażony jest też w ostrze do cięcia pasów. Zachęcamy do przeglądania pełnej oferty przedmiotów marek Carmotion oraz PK-MOT dostępnej na stronie sklepu dwr.com.pl.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij