Wieszaki

Wieszaki na ubrania i siatki z zakupami stanowią bardzo praktyczny dodatek wnętrza samochodu. Ubrania przewożone w walizkach czy torbach przeważnie się gniotą. Zawieszone na wzmocnionym haczyku garnitur czy koszula dowieziemy w idealnym stanie, gotowe do natychmiastowego ubrania. Wieszaki dostępne w naszej ofercie nie są oczywiście zarezerwowane jedynie dla eleganckich marynarek. W taki sposób możemy przewozić również zajmującą zazwyczaj sporo miejsca na siedzeniu kurtkę zimową czy kamizelkę odblaskową, którą warto mieć zawsze pod ręką.

Wieszaki na ubrania dostępne w naszym asortymencie są na tyle wytrzymałe, że z łatwością powiesisz na nich kilka warstw różnych elementów garderoby. Ich montaż jest bardzo prosty i nie zajmuje dużo czasu. Wystarczy za pomocą plastikowych uchwytów zaczepić je o metalowe części zagłówka. Cała procedura nie wiąże się z koniecznością ściągania elementu. W podobny sposób instalujemy też wieszaki na torby. Solidne akcesoria umożliwiają przewiezienie w pozycji wiszącej za fotelem dwóch reklamówek z zakupami, wytrzymując nawet do 6 kg obciążenia. Sprawdź naszą ofertę wieszaków na ubrania i torby marki Carmotion oraz AMiO.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij