Dywaniki samochodowe Frogum

Frogum jest producentem między innymi wysokiej klasy gumowych dywaników samochodowych i wkładek do bagażnika. Produkty przeznaczone są do wykorzystania w pojazdach osobowych, dostawczych i ciężarowych. Firma rozpoczęła swoją działalność drobnym asortymentem prezentowanym na lokalnym rynku. Obecnie oferta dedykowanych akcesoriów doskonale dopasowanych do konkretnych modeli pojazdów Frogum dostosowana jest do indywidualnych potrzeb konsumentów i spełnia najwyższe standardy komfortu użytkowania oraz funkcjonalności. Produkty marki znane są w 35 krajach na całym świecie.

Frogum stosuje nowoczesne technologie w zakresie wytwarzania i unowocześniania artykułów, bazując na innowacyjnej autorskiej mieszance tworzywa cechującego się wyjątkową wytrzymałością. Marka posiada dwie linie produktów. „Standard” to praktyczne akcesoria o dużej skuteczności. „Proline” to wyroby o podwyższonej efektywności. W sklepie dwr.com.pl prezentujemy kilkaset modeli dywaników Frogum idealnie dopasowanych do konkretnych modeli pojazdów.

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów. Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna
3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.