Oliwiarki

Oliwiarki to narzędzia niezbędne w każdym warsztacie mechanika samochodowego. Przeznaczone są do wtłaczania oleju bądź innych środków smarujących w trudno dostępne miejsca takie jak mosty napędowe, skrzynie biegów itp. Oliwiarki posiadają dźwignię wytwarzającą ciśnienie oraz specjalny filtr oleju separujący ewentualne zanieczyszczenia w środku smarowniczym. Ich najważniejszym elementem są aplikatory, dzięki którym substancja ze zbiorniczka dociera do właściwego miejsca smarowania mechanizmu. Często dostęp do niego bywa utrudniony, dlatego skuteczność smarowania zależy od rodzaju i efektywności aplikatora. W związku z tym rozróżniamy oliwiarki z aplikatorem sztywnym, oliwiarki z aplikatorem elastycznym oraz oliwiarki z elastyczną rurką.

Wszystkie aplikatory wyposażone są w mosiężną końcówkę ułatwiającą dostęp do niewielkich przestrzeni i otworów o różnej średnicy. Aplikatory sztywne wykonane są z metalu lub twardego tworzywa sztucznego. Akcesoria elastyczne wykazują właściwości tożsame z wężykami wykorzystywanymi często zamiast klasycznych aplikatorów. Materiały wykorzystane do produkcji oliwiarek są trwałe i odporne na uszkodzenia. Pojemniki posiadają pojemność od 150 do 500 ml. W sklepie dwr.com.pl oferujemy oliwiarki z aplikatorami sztywnymi i elastycznymi marki Stanmot i Yato.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij