Żarówki LED H1

Żarówki LED H1 są w głównej mierze zamiennikami klasycznych rozwiązań stosowanych w światłach mijania. Akcesoria zapewniają doskonałe warunki świetlne przy jednoczesnym niewielkim zużyciu energii. Na rynku dostępnych jest wiele odsłon żarówek LED H1 realizujących najwyższe standardy wydajności i niezawodności. Warto stawiać na propozycje renomowanych producentów zapewniających efektywną i komfortową eksploatację.

W sklepie dwr.com.pl znajdziecie między innymi żarówki LED H1 AMiO Headlight wyposażone w elastyczny, specjalnie zaprojektowany miedziany radiator, który ułatwia montaż w pojazdach z małą ilością przestrzeni wewnątrz lampy. Elementy współpracują z nowoczesnymi systemami Canbus eliminującymi sygnał informujący o błędzie przepalonej żarówki. Stosowanie tego typu ledów możliwe jest w pojazdach z instalacją 12V oraz 24V. Posiadamy również żarówki LED H1 Philips X-tremeUltinon emitujące o 200% jaśniejsze światło o temperaturze barwowej 5800 K, zbliżonej do dziennego. Elementy stworzone zostały w oparciu o technologię Luxeon z przeznaczeniem na oświetlenie główne. Polecamy również dostępne w naszej ofercie inne odsłony żarówki LED H1 marek AMiO i Philips.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Liczba sztuk
Napięcie
Rodzaj
Producent
zamknij