Łańcuchy na koła

Łańcuchy na koła to bardzo ważny element samochodowego zimowego wyposażenia. Zakłada się je wtedy, gdy warunki drogowe pod wpływem ostrych opadów śniegu lub oblodzenia stają się bardzo wymagające, w miejscowościach, w których umieszczono znaki nakazujące jazdę z łańcuchami. Montujemy je w modelach aut, w których producent nie zabrania ich stosowania ze względów technicznych. Akcesoria mocowane są na dwóch lub wszystkich czterech kołach, w zależności od rozłożenia napędu. Większość zestawów wykonanych jest ze stali stopowej manganowej bądź tytanowej, a ich ogniwa mają kształt rombowy ukośny.

Wybierając łańcuchy na koła, musimy znać markę, model i typ pojazdu oraz rozmiar opon. Ważne jest też określenie, w jakich warunkach będziemy używać pojazdu z łańcuchami, oraz jak często zamierzamy je eksploatować. Pamiętajmy, że dobre łańcuchy na koła to inwestycja na lata, dlatego wybierajmy akcesoria atestowane i certyfikowane, realizujące najwyższe standardy jakości, wydajności i niezawodności. Dostępne w naszej ofercie łańcuchy do samochodów osobowych z rombowym wzorem zapobiegającym poślizgom posiadają oznaczenia TÜV oraz GS, które umożliwiają ich stosowanie na terenie całej Unii Europejskiej. Sprawdź prezentowane w asortymencie sklepu łańcuchy na koła AMiO oraz opaski zaciskowe Carmotion.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR.MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij