Ładowarki sieciowe

Ładowarki sieciowe to wciąż najpopularniejszy rodzaj urządzeń zasilających, docenianych nie tylko przez miłośników tradycyjnych rozwiązań. Choć na rynku nowoczesnych akcesoriów elektronicznych pojawiło się ostatnio wiele produktów o znacznie większych możliwościach, to właśnie klasyczny typ ładowarek jest tym, który najczęściej wybieramy do podładowania telefonów czy laptopów w domu lub w biurze. Co ważne nawet ładowarki sieciowe posiadają pewne udogodnienia, które gwarantują, że jeszcze długo nie wypadną z obiegu. Nowoczesne odsłony produktów wyposażone są w kable USB z możliwością odłączania ich i ładowania energią na przykład z innego urządzenia. Obecnie ładowarki sieciowe mają charakter urządzeń uniwersalnych, kompatybilnych z różnym rodzajem sprzętu.

Rekomendujemy wybór ładowarek sieciowych sprawdzonych producentów. Stawiajmy na urządzenia, które realizują nasze oczekiwania w zakresie wydajności, ale i czasu ładowania. Ładowarki sieciowe z funkcją szybkiego ładowania pozwalają skrócić czas potrzebny na uzupełnienie baterii o nawet kilka godzin. Polecamy ładowarki sieciowe marki Myway z dodatkowymi gniazdami USB umożliwiającymi ładowanie kilku urządzeń najnowszej generacji.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij