Pozostałe w sprzęt car audio

Pozostałe w sprzęt car audio to dział naszego sklepowego katalogu, w którym znajdziecie elementy wymienne i wyposażenie dodatkowe do urządzeń odpowiedzialnych za odtwarzanie ulubionej muzyki, sprzętu związanego z bezprzewodową komunikacją z wykorzystaniem radioodbiorników oraz innymi ich funkcjami. W grupie produktów pozostałych w sprzęt car audio znalazły się podzespoły elektroniczne i elektryczne do wzmacniaczy, transmiterów oraz akcesoria do odbiorników radiowych i odtwarzaczy samochodowych. Udostępniamy tu elementy wykorzystywane w CB i urządzeniach Bluetooth.

Posiadamy między innymi adapter Bluetooth marki Blow umożliwiający słuchanie bezprzewodowo muzyki na urządzeniach pozbawionych funkcji Bluetooth. Warunkiem podłączenia podzespołu jest posiadanie gniazda jack 3,5 AUX IN. Polecamy również filtr przeciwzakłóceniowy Carmotion do radia i sprzętu CB znajdujący zastosowanie we wszystkich modelach samochodów. Element niweluje irytujące zakłócenia generowane przez układ zapłonowy silnika, alternator, wycieraczki, silnik dmuchawy i inne urządzenia elektryczne znajdujące się w aucie. Pozostałe w sprzęt car audio to dział, którego zawartość zmienia się systematycznie, w miarę potrzeb sygnalizowanych przez klientów naszego sklepu.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij