Zestawy kosmetyków

Zestawy kosmetyków stanowią wygodne i bardzo funkcjonalne rozwiązanie dla wszystkich, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z auto detailingiem. Niewątpliwą ich zaletą jest fakt, iż otrzymujemy pełną gamę wydajnych preparatów, których nie musimy kompletować samodzielnie. Poszczególne środki wchodzące w skład zestawów kosmetyków pochodzą od konkretnych producentów, co daje gwarancję pewnej ich kompatybilności i kompleksowości zastosowania. Istotnym jest również aspekt finansowy. Kupując cały zestaw, wydamy mniej niż przy zaopatrywaniu się w każdy z preparatów indywidualnie.

W asortymencie naszego sklepu oferujemy kilka zestawów kosmetyków do pielęgnacji samochodu znanych marek jak K2 czy RR Customs, w których gamie znajdziemy między innymi szampony do mycia auta, płyny do szyb, preparaty do pielęgnacji opon i felg, środki odświeżające, preparaty do pielęgnacji plastików i zabezpieczania karoserii, produkty do czyszczenia różnych rodzajów tapicerki, środki do czyszczenia uporczywych zabrudzeń jak osady metaliczne, aktywne piany, a także akcesoria do aplikacji poszczególnych preparatów jak gąbki, mikrofibry i szczotki.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij