Kosmetyki samochodowe Colourlock

Colourlock jest producentem najwyższej jakości artykułów do czyszczenia, pielęgnacji oraz renowacji skóry. Marka dostępna jest w 38 krajach świata, prezentując asortyment realizujący najwyższe standardy skuteczności i funkcjonalności. Jej twórcą jest Antonii Bogacki, który w 1993 roku zarejestrował w Nowej Zelandii trzy patenty na preparaty zabezpieczające skórę między innymi przed niekorzystnym działaniem słońca. Po przeniesieniu siedziby do Niemiec firma kontynuowała swoją działalność pod nazwą Lederzentrum GmbH oraz rozszerzyła ją o środki do pielęgnacji skóry dla popularnych producentów samochodów. W kolejnych latach preparaty Colourlock zdobyły uznanie Mercedes Benza, Volkswagena oraz BMW, które rozpoczęły sprzedaż produktów pod własnymi markami. Obecnie najsłynniejsi europejscy producenci motoryzacyjni, mebli i ubrań wykorzystują i dystrybuują niezawodne preparaty kosmetyczne Colourlock.

Największą popularnością i dużym uznaniem klientów cieszą się dobrze pomyślane komplety środków do pielęgnacji skóry dostępne z akcesoriami takimi jak szczoteczki i ściereczki z mikrofibry. Polecamy dostępne w naszym sklepie zestawy kosmetyków do czyszczenia i impregnacji skóry Colourlock Strong, Alcantary oraz Soft.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.