Wycieraczki płaskie BOSCH

Wycieraczki płaskie Bosch linii Aerotwin i Aerotwin Plus to jedna z wielu propozycji asortymentowych niemieckiego producenta. Znane na całym świecie części samochodowe, elektronarzędzia oraz sprzęt do domu i ogrodu realizują najwyższe standardy funkcjonalności i trwałości, doskonale sprawdzając się zarówno w codziennej eksploatacji, jak i w precyzyjnych zadaniach. Wycieraczki płaskie Bosch nie posiadają klasycznych przegubów. Sztywność i optymalne przyleganie do szyby umożliwia w ich przypadku odpowiednia konstrukcja pióra. Stanowiąca ważny element budowy wycieraczek szyna stabilizująca Evodium zapewnia doskonałe dopasowanie piór do krzywizny szyby w konkretnym modelu pojazdu.

Pióra płaskich wycieraczek Bosch wykonane zostały z dwóch rodzajów gumy. Warstwa twarda umożliwia utrzymanie optymalnego profilu wycieraczki, miękka zapewnia doskonałe rezultaty zgarniania wilgoci z szyby. Specjalna powłoka pokrywająca powierzchnię pióra zwiększa jego poślizg, gwarantując efekt gładkości i przejrzystości na najwyższym poziomie. Aerodynamiczny spoiler zastosowany w wycieraczkach płaskich Bosch uskutecznia ich eksploatację nawet przy dużych prędkościach. W sklepie dwr.com.pl posiadamy wycieraczki płaskie Bosch w zestawach dedykowanych na przednią szybę samochodu.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Liczba sztuk
Długość pióra
Rodzaj wycieraczki
Długość pióra kierowcy
Długość pióra pasażera
Producent
zamknij