Kostki do żarówek

Kostki do żarówek, zwane również gniazdami, przeznaczone są do mechanicznego osadzenia żarówek samochodowych i dostarczenia niezbędnej do ich działania energii elektrycznej. W obudowie kostki znajdują się wąskie otwory, w które wsuwa się końcówki żarówki. Wewnątrz elementów umieszczone zostały sprężynujące blaszki pełniące funkcję styków, do których doprowadzone jest napięcie. Kostki do żarówek wykonane są z ceramiki odpornej na wysoką temperaturę, której zadaniem jest również prawidłowa izolacja elektryczna. Kostki są w pełni profesjonalnym i trwałym sposobem połączenia żarówek samochodowych z instalacją elektryczną.

Prezentowane w ofercie naszego sklepu kostki do żarówek dzięki zastosowaniu trwałych materiałów są odporne na wypalenie oraz skrajne temperatury. Silikonowe przewody, w które zostały wyposażone, są miękkie, elastyczne i trwałe. Dzięki wytrzymałej konstrukcji i wysokiej klasy podzespołom akcesoria gwarantują wieloletnią i bezproblemową eksploatację. Posiadamy kostki dedykowane do żarówek H3, H4, H7, H8, HB3, HB1/HB5, P21/5W, P21W marek Vision oraz EinParts.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij