Szczypce i kombinerki

Szczypce to bardzo popularne narzędzia ręczne, których głównym zadaniem jest przytrzymywanie elementów, cięcie, zgniatanie, zaginanie, kształtowanie i inne. Wiele ich funkcji uzależnionych jest od rodzaju szczęk. Wśród najczęściej wykorzystywanych szczypiec znajdziemy między innymi kombinerki, stanowiące ich najpopularniejszą i znaną chyba każdemu mechanikowi odmianę. Dzięki odpowiednio wyprofilowanym szczękom doskonale nadają się do trzymania, zgniatania, cięcia i naginania elementów. Innym rodzajem narzędzi są szczypce obcinaki boczne służące do cięcia przewodów, drutów i opasek. Występują głównie w trzech długościach całkowitych 160, 180, 200 milimetrów.

Wyróżniamy również szczypce czołowe, zwane też obcęgami, które posiadają krawędzie tnące umieszczone prostopadle w stosunku do rączek. Akcesoria te umożliwiają przycinanie gwoździ, drutów i zaginanie ich przy samych płaszczyznach. W wyposażeniu każdego warsztatu znajdziemy również szczypce płaskie, które służą przede wszystkim do przytrzymywania, ściskania i kształtowania elementów. Ich szczęki wykończone są na gładko, dzięki czemu nie uszkadzają miękkich i delikatnych materiałów. Dodatkowo posiadają też rowki wspomagające zacisk. W naszym sklepie zaopatrzycie się w wysokiej jakości szczypce i kombinerki marki Carmotion i Yato.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij