Chwytak, szczypce do bezpieczników (długi, kątowy)

Chwytak, szczypce do bezpieczników (długi, kątowy)
0,99
Kup do 14.00 - dostawa jutroZapytaj o produkt
Producent: CARMOTIONNr produktu: W-86531Kod producenta: 86531Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Chwytak, szczypce do bezpieczników (długi, kątowy) to narzędzie przeznaczone do montażu i demontażu różnych rodzajów bezpieczników, w tym:

  • płytkowych UNI,
  • płytkowych MINI,
  • płytkowych MINI o niskim profilu.

Jest to wersja narzędzia charakteryzująca się długim, kątowym kształtem, co pozwala na łatwe dostarczenie narzędzia do trudno dostępnych miejsc.

Główne cechy długiego, kątowego chwytaka do bezpieczników

  • Długi, kątowy kształt: Chwytak jest wyposażony w długą rękojeść z zakrzywionym końcem, co umożliwia użytkownikowi osiągnięcie bezpieczników znajdujących się w trudno dostępnych miejscach, gdzie zwykłe narzędzia mogą okazać się nieskuteczne.
  • Uniwersalność: Chwytak jest kompatybilny z różnymi rodzajami bezpieczników, w tym płytkowymi UNI, płytkowymi MINI i płytkowymi MINI niski profil, co czyni go wszechstronnym narzędziem do obsługi różnych rodzajów elektrycznych instalacji.
  • Ułatwia montaż i demontaż: Dzięki temu narzędziu montaż i demontaż bezpieczników staje się znacznie prostszy i bardziej efektywny. Kątowy kształt oraz pewny chwyt pozwalają użytkownikowi precyzyjnie manipulować bezpiecznikami.
  • Wytrzymała konstrukcja: Chwytak jest wykonany z trwałych materiałów, które zapewniają długotrwałe użytkowanie. Solidna konstrukcja gwarantuje, że narzędzie będzie służyć przez wiele lat.

Chwytak do bezpieczników (długi, kątowy) to niezastąpione narzędzie dla elektryków i mechaników, którzy regularnie pracują z bezpiecznikami różnych typów i potrzebują narzędzia, które ułatwi im pracę w trudnych warunkach. Dzięki temu narzędziu proces wkładania i wyjmowania bezpieczników staje się szybszy, dokładniejszy i mniej uciążliwy.

Znajdź idealny chwytak do bezpieczników w sklepie dwr.com.pl!

Odkryj różnorodność chwytaków do bezpieczników w naszym sklepie, w tym:

Ponadto, polecamy szeroki wybór bezpieczników samochodowych.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.