Akcesoria samochodowe Baseus

Baseus jest prężnie rozwijającą się cyfrową marką założoną w 2011 roku. Początki działalności przedsiębiorstwa związane są z produkcją akcesoriów do telefonów. Z czasem aktywność firmy rozszerzyła się również na inne segmenty branży elektronicznej. Obecnie w bogatym asortymencie Baseus obejmującym 11 serii produktowych znajdziemy między innymi akcesoria do gier, profesjonalny sprzęt audio, akcesoria motoryzacyjne do biura oraz użytkowane w domu. Nazwa Baseus odzwierciedlająca idee hasła „base on user” wyraża kierunek działania marki nastawiony na wsłuchiwanie się w potrzeby odbiorców oraz uwzględnianie ich oczekiwań, zarówno w procesie projektowania, jak i testowania poszczególnych produktów.

Nowoczesne zaplecze technologiczne oraz rzetelna wiedza inżynierska pozwalają na tworzenie rozwiązań wyprzedzających obowiązujące trendy, nastawionych na wysoki standard funkcjonalności oraz rewelacyjny efekt stylistyczny. Dopracowane estetycznie akcesoria są jednocześnie bardzo intuicyjne w obsłudze, a ich twórcy nieustannie rozwijają poziom ich zaawansowania technologicznego. Szczególnie wymagającym estetom prezentujemy linię wielofunkcyjnych uchwytów na telefon marki Baseus.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR.MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.