Uchwyty na telefon do samochodu Baseus

Baseus jest prężnie rozwijającą się cyfrową marką założoną w 2011 roku. Początki działalności przedsiębiorstwa związane są z produkcją akcesoriów do telefonów. Z czasem aktywność firmy rozszerzyła się również na inne segmenty branży elektronicznej. Obecnie w bogatym asortymencie Baseus obejmującym 11 serii produktowych znajdziemy między innymi akcesoria do gier, profesjonalny sprzęt audio, akcesoria motoryzacyjne do biura oraz użytkowane w domu. Nazwa Baseus odzwierciedlająca idee hasła „base on user” wyraża kierunek działania marki nastawiony na wsłuchiwanie się w potrzeby odbiorców oraz uwzględnianie ich oczekiwań, zarówno w procesie projektowania, jak i testowania poszczególnych produktów.

Nowoczesne zaplecze technologiczne oraz rzetelna wiedza inżynierska pozwalają na tworzenie rozwiązań wyprzedzających obowiązujące trendy, nastawionych na wysoki standard funkcjonalności oraz rewelacyjny efekt stylistyczny. Dopracowane estetycznie akcesoria są jednocześnie bardzo intuicyjne w obsłudze, a ich twórcy nieustannie rozwijają poziom ich zaawansowania technologicznego. Szczególnie wymagającym estetom prezentujemy linię wielofunkcyjnych uchwytów na telefon marki Baseus.

Baseus – marka, która rozumie potrzeby użytkowników

Jednym z kluczowych filarów, na których opiera się działalność marki Baseus, jest uważne wsłuchiwanie się w potrzeby odbiorców. Prezentowane przez firmę projekty są efektem długich godzin poświęconych na dopracowywanie szczegółów zarówno pod względem praktycznych właściwości poszczególnych akcesoriów, jak i ich wyrazu stylistycznego. Sprzęt oferowany przez Baseus jest nie tylko wygodny i funkcjonalny, ale i piękny. Dobór najlepszych materiałów oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne składają się na niezwykle efektywną i jednocześnie bardzo wyrazistą całość, która doskonale wpisuje się we współczesne trendy.

Każdy zaprezentowany przez markę artykuł jest przejawem dobrego smaku i jako taki zapewnia wiele satysfakcji. Indywidualne preferencje, wysokie oczekiwania oraz pozytywne opinie związane z użytkowaniem sprzętu marki Baseus to najważniejsze determinanty towarzyszące złożonemu procesowi tworzenia elektronicznych akcesoriów, na który składają się między innymi wybór materiałów, formy, kolorów, wzorów oraz zastosowanych technologii. Marka stawia sobie cele i systematycznie je realizuje, oferując swoim klientom możliwość wkroczenia do świetnie  zaprojektowanego świata cyfrowych gadżetów oraz sprzętów towarzyszących w codziennych czynnościach. Dobrze przyjmowanych w kręgach kierowców oraz zbierających świetne recenzje ekspertów akcesoriów marki Baseus nie mogło zabraknąć również w naszym katalogu.

Jak produkty marki Baseus sprawdzają się na co dzień?

Sprzęt Baseus realizuje wysokie standardy jakościowe i projektowany jest z myślą o najbardziej wymagających odbiorcach dostrzegających zarówno jego walory estetyczne, jak i aspekt zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Baseus dostarcza akcesoria przydatne w domu, biurze i na wyjeździe, a także praktyczne dodatki do zastosowania w samochodzie. Na rozbudowany katalog marki składają się między innymi uchwyty na telefon, ładowarki, transmitery, akcesoria usprawniające i uprzyjemniające jazdę, powerbanki, torby, plecaki, wentylatory, kable USB oraz wiele innych przedmiotów, których właściwości doceniają zarówno zapaleni gadżeciarze, jak i odbiorcy poszukujący trwałych i niezawodnych projektów stanowiących przełamanie prostych schematów ich szarej rzeczywistości.

Baseus jest również laureatem wielu prestiżowych nagród w konkursach branżowych takich jak Design Award czy Golden Pin Design Award. Zdobyte wyróżnienia potwierdzają wysoką pozycję marki na rynku oraz uznanie konsumentów. Klienci naszego sklepu mogą wybierać w bogatej ofercie samochodowych wielofunkcyjnych uchwytów do telefonu marki Baseus w różnych praktycznych odsłonach, wyróżniających się między innymi nietuzinkowym wzornictwem oraz obliczoną na długi okres użytkowania trwałością. Posiadamy wiele artykułów marki Baseus w atrakcyjnych cenach. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat dodatkowych funkcji poszczególnych produktów, skontaktuj się z naszymi konsultantami lub wstąp do naszego sklepu stacjonarnego w Katowicach.

Baseus – więcej niż uchwyty na telefon

Uchwyty na telefon stanowią sporą część całego asortymentu marki. Głównym ich zadaniem jest uwolnienie rąk kierowcy oraz umożliwienie mu prowadzenia pojazdu, przy jednoczesnej obserwacji telefonu lub urządzenia nawigującego. Gros z nich to produkty wielozadaniowe, wspomagające efektywną eksploatację urządzeń elektronicznych w samochodzie. Wybrane akcesoria pełnią funkcje wydajnych ładowarek do telefonu, działają wspierane grawitacją lub wyposażone w magnesy utrzymujące telefon w odpowiedniej pozycji. Wszystkie zapewniają optymalny poziom bezpieczeństwa drogim smartfonom oraz wygodę użytkowania ich właścicielom.

Baseus wciąż udoskonala swoje produkty, wprowadzając innowacje podnoszące standard ich funkcjonalności. Inteligentne urządzenia służą kierowcom, realizując swoje zadania na wielu płaszczyznach. W naszym katalogu znajdziecie grawitacyjne i magnetyczne uchwyty na telefon montowane na desce rozdzielczej, szybie oraz do kratki nawiewu, z ramionami krótkimi oraz na wysięgnikach teleskopowych usprawniających obsługę urządzeń. Sprawdź, który z nich najlepiej dopasuje się do Twojej przestrzeni i zagwarantuje komfort, jakiego szukasz.

Magnetyczne uchwyty Baseus

Popularne magnetyczne uchwyty na telefon to rozwiązania, w których zarówno użytkownicy, jak i eksperci upatrują wielu zalet. Formy i sposób działania akcesoriów umożliwiają solidne przytwierdzenie smartfonu zaledwie jednym niewielkim ruchem. Wykorzystany w ich przypadku magnes to rozwiązanie tyleż proste, co skuteczne. Tym bardziej że mity związane z jego niekorzystnym wpływem na kondycję telefonu już dawno zostały obalone i spokojnie można włożyć je między bajki. Do zestawu z uchwytem dołączone są specjalne magnetyczne płytki, które przyklejone do obudowy telefonu umożliwiają połączenie go z płaszczyzną uchwytu za pomocą oddziałującej siły pola magnetycznego. Wśród rekomendowanych przez nas produktów znajdziecie:

  • Magnetyczny uchwyt do telefonu Baseus z możliwością obrotu o 360° stanowiący bardzo prostą stylistycznie propozycję dla użytkowników o sprecyzowanych oczekiwaniach. Wykonane ze stopu aluminium niewielkich rozmiarów solidne urządzenie bez większych problemów przechowamy w przestrzeni schowka. Jego oszczędna forma doskonale prezentuje się we wnętrzach zarówno starszych, jak i nowoczesnych modeli aut. Cztery magnesy gwarantują stabilność połączenia nawet dość ciężkiego telefonu z uchwytem.
  • Uchwyt do telefonu Baseus Bullet Magnetic Black mocowany na dece rozdzielczej. Akcesorium jest kolejną minimalistyczną opcją, której główne zalety to mocne materiały oraz precyzyjne i estetyczne wykonanie. Zastosowana w uchwycie obrotowa główka umożliwia korzystanie z telefonu w dowolnym jego położeniu. Mocna taśma klejąca gwarantuje trwałe mocowanie akcesorium do wybranej płaszczyzny.
  • Uchwyt magnetyczny Baseus Small Ears montowany do kratki wentylacyjnej pochodzący ze specjalnej linii produktów zdobionych skórą naturalną. Skórzana nakładka z płytką magnetyczną pewnie mocuje telefon do uchwytu, stanowiąc jednocześnie miły dla oka dodatek. Niewielka waga samego uchwytu sprawia, że nawet obciążony urządzeniem nie uszkodzi on delikatnych elementów wyposażenia auta. Posiadamy również opcję tego produktu z wygodnym i ułatwiającym ładowanie telefonu klipsem na kabel.
  • Uchwyt magnetyczny na teleskopowym ramieniu Baseus Solid zapewniający szeroki zakres regulacji wysokości. Przemyślana konstrukcja akcesorium pozwala dostosować je do indywidualnych potrzeb użytkownika. Mocna przyssawka umożliwia stabilne przymocowanie uchwytu do wybranej płaskiej powierzchni, a 6 silnych magnesów zapewnia bezpieczne korzystanie z telefonu nawet podczas gwałtownych manewrów drogowych.

O tym, dlaczego jeszcze warto wybrać magnetyczny uchwyt do telefonu oraz jakie inne opcje sprawdzą się równie dobrze, przeczytacie też na naszym blogu.

Grawitacyjne uchwyty na telefon marki Baseus

Proste w obsłudze grawitacyjne uchwyty na telefon zapewniają bezpieczną eksploatację urządzeń komunikacyjnych i nawigacyjnych nawet w mniej sprzyjających warunkach. Akcesoria mocowane są najczęściej do deski rozdzielczej, szyby lub na kratkę nawiewu. Blokujące się automatycznie szczęki zapobiegają wysunięciu się telefonu oraz jego ewentualnemu uszkodzeniu. Tego typu uchwyty uważane są za jedne z najbardziej funkcjonalnych i pewnych w kontekście gwałtownych manewrów takich jak skręcanie, hamowanie czy jazda po wyboistej drodze. W tej kategorii produktów polecamy:

  • Uchwyt grawitacyjny do telefonu Baseus Gravity Car Black stanowiący praktyczne wsparcie w sytuacjach, gdy niezbędne jest na przykład korzystanie z nawigacji. Akcesorium szybko mocujemy do kratki wentylacyjnej. Gumowe nakładki sprawiają, że czynność ta nie uszkodzi plastikowych elementów wyposażenia auta. Uchwyt posiada możliwość regulacji obrotu o 360° i pewne szczęki dla bezpiecznej obsługi telefonu. Dodatkową zaletą konstrukcji jest specjalne wcięcie do podłączenia ładowarki.
  • Uchwyt z ładowarką indukcyjną Baseus Smart Vehicle WXZN-B01 wykonany z najlepszej jakości materiałów. Nowoczesne urządzenie pozwala na szybkie i w pełni bezpieczne ładowanie elektroniki w technologii Qi. Propozycja z opcją bezprzewodowego ładowania to prawdziwa gratka nie tylko dla miłośników innowacji. Funkcja ta sprawia, że nawet w długiej podróży nie musisz martwić się o spadek energii w baterii Twojego urządzenia. Wystarczy, że umieścisz telefon w uchwycie, a ładowarka wykona resztę zadania.
  • Grawitacyjny uchwyt z ładowarką indukcyjną Baseus Wireless Gravity Car jest kolejną propozycją marki wykorzystującą rozwiązanie technologiczne Qi, z możliwością montażu na kratce nawiewu. Lekkie akcesorium o niezwykle oszczędnej stylistyce kryje w sobie duże możliwości odpowiadające na potrzeby użytkowników XXI wieku.
  • Baseus Osculum Gravity charakteryzuje się wyjątkową, efektowną stylistyką trafiającą w najbardziej wymagające gusta. Solidna, powleczona aluminium montowana na desce rozdzielczej konstrukcja doskonale się prezentuje, stanowiąc jednocześnie bezpieczne i praktyczne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie wyobrażają sobie jazdy samochodem bez telefonu w zasięgu wzroku.
  • Uchwyt grawitacyjny z ładowarką indukcyjną Baseus Gravity Wireless Osculum Black w wygodny i łatwy sposób pozwala użytkować telefon podczas podróży. Dodatkowa funkcja ładowania wykorzystująca technologię Qi to standard, na który możesz sobie pozwolić, kupując zaledwie jedno inteligentne, wielozadaniowe akcesorium.

Pozostałe dostępne w naszej ofercie uchwyty na telefon Baseus

Marka Baseus prezentuje szereg wyjątkowo praktycznych rozwiązań, których dużym atutem jest również estetyka wykonania oraz oryginalne, dopracowane projekty, jakich próżno szukać u konkurencji. Wśród pozytywnie opiniowanych produktów Baseus znalazł się również uchwyt na telefon Mouth Car Black przypominający zaciskające się szczęki. Twórcy wzbogacili proste urządzenie o możliwość obrotu o 360°, a także silikonowe stopery odpowiedzialne za stabilne i bezpieczne przymocowanie zarówno samego akcesorium do deski rozdzielczej, jak i telefonu wewnątrz zacisków.

Polecamy te oraz wiele innych nietuzinkowych projektów Baseus, wobec których możliwości technologicznych oraz wyjątkowej stylistyki nie można przejść obojętnie. Wiele pozytywnych opinii o marce Baseus utwierdza niezdecydowanych odbiorców w przekonaniu, że warto inwestować w komfort, jakość i kreujący trendy design. My także zachęcamy do przeglądania katalogu artykułów firmy Baseus oraz składania zamówień.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR.MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.