Uchwyty na telefon do samochodu Baseus

Baseus jest prężnie rozwijającą się cyfrową marką założoną w 2011 roku. Początki działalności przedsiębiorstwa związane są z produkcją akcesoriów do telefonów. Z czasem aktywność firmy rozszerzyła się również na inne segmenty branży elektronicznej. Obecnie w bogatym asortymencie Baseus obejmującym 11 serii produktowych znajdziemy między innymi akcesoria do gier, profesjonalny sprzęt audio, akcesoria motoryzacyjne, do biura oraz użytkowane w domu. Nazwa Baseus odzwierciedlająca idee hasła „base on user” wyraża kierunek działania marki nastawiony na wsłuchiwanie się w potrzeby odbiorców oraz uwzględnianie ich oczekiwań, zarówno w procesie projektowania, jak i testowania poszczególnych produktów.

Nowoczesne zaplecze technologiczne oraz rzetelna wiedza inżynierska pozwalają na tworzenie rozwiązań wyprzedzających obowiązujące trendy, nastawionych na wysoki standard funkcjonalności oraz rewelacyjny efekt stylistyczny. Dopracowane estetycznie akcesoria są jednocześnie bardzo intuicyjne w obsłudze, a ich twórcy nieustannie rozwijają poziom ich zaawansowania technologicznego. Szczególnie wymagającym estetom prezentujemy wielofunkcyjne uchwyty na telefon Baseus.

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów. Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna

Baseus – marka, która rozumie potrzeby użytkowników

Jednym z kluczowych filarów, na których opiera się działalność marki Baseus, jest uważne wsłuchiwanie się w potrzeby odbiorców. Prezentowane przez firmę projekty są efektem długich godzin poświęconych na dopracowywanie szczegółów zarówno pod względem praktycznych właściwości poszczególnych akcesoriów, jak i ich wyrazu stylistycznego. Sprzęt oferowany przez Baseus jest nie tylko wygodny i funkcjonalny, ale i piękny. Dobór najlepszych materiałów oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne składają się na niezwykle efektywną i jednocześnie bardzo wyrazistą całość, która doskonale wpisuje się we współczesne trendy.

Każdy zaprezentowany przez markę artykuł jest przejawem dobrego smaku i jako taki zapewnia wiele satysfakcji. Indywidualne preferencje, wysokie oczekiwania oraz pozytywne opinie związane z użytkowaniem sprzętu marki Baseus to najważniejsze determinanty towarzyszące złożonemu procesowi tworzenia elektronicznych akcesoriów, na który składają się między innymi wybór materiałów, formy, kolorów, wzorów oraz zastosowanych technologii. Marka stawia sobie cele i systematycznie je realizuje, oferując swoim klientom możliwość wkroczenia do świetnie  zaprojektowanego świata cyfrowych gadżetów oraz sprzętów towarzyszących w codziennych czynnościach. Dobrze przyjmowanych w kręgach kierowców oraz zbierających świetne recenzje ekspertów akcesoriów marki Baseus nie mogło zabraknąć również w naszym katalogu.

Uchwyty na telefon Baseus – jak sprawdzają się na co dzień?

Sprzęt Baseus realizuje wysokie standardy jakościowe i projektowany jest z myślą o najbardziej wymagających odbiorcach dostrzegających zarówno jego walory estetyczne, jak i aspekt zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Baseus dostarcza akcesoria przydatne w domu, biurze i na wyjeździe, a także praktyczne dodatki do zastosowania w samochodzie. Na rozbudowany katalog marki składają się między innymi uchwyty na telefon, ładowarki, transmitery, akcesoria usprawniające i uprzyjemniające jazdę, powerbanki, torby, plecaki, wentylatory, kable USB oraz wiele innych przedmiotów, których właściwości doceniają zarówno zapaleni gadżeciarze, jak i odbiorcy poszukujący trwałych i niezawodnych projektów stanowiących przełamanie prostych schematów ich szarej rzeczywistości. Baseus jest laureatem wielu prestiżowych nagród w konkursach branżowych takich jak Design Award czy Golden Pin Design Award. Zdobyte wyróżnienia potwierdzają wysoką pozycję marki na rynku oraz uznanie konsumentów.

Klientom naszego sklepu prezentujemy funkcjonalne uchwyty na telefon do samochodu Baseus w różnych praktycznych odsłonach, wyróżniających się między innymi nietuzinkowym wzornictwem oraz obliczoną na długi okres użytkowania trwałością. Posiadamy uchwyty na telefon Baseus w atrakcyjnych cenach. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat dodatkowych funkcji poszczególnych produktów, skontaktuj się z naszymi konsultantami lub wstąp do naszego sklepu stacjonarnego w Katowicach.

Uchwyty na telefon Baseus – więcej niż praktyczne akcesoria

Uchwyty na telefon do samochodu Baseus stanowią sporą część całego asortymentu marki. Głównym ich zadaniem jest uwolnienie rąk kierowcy oraz umożliwienie mu prowadzenia pojazdu, przy jednoczesnej bezpiecznej obserwacji telefonu lub urządzenia nawigującego. Uchwyty na telefon Baseus to produkty wielozadaniowe, wspomagające efektywną eksploatację urządzeń elektronicznych w samochodzie. Wybrane uchwyty na telefon do samochodu Baseus pełnią funkcje wydajnych ładowarek, działają wspierane grawitacją lub wyposażone są w magnesy utrzymujące telefon w odpowiedniej pozycji. Wszystkie uchwyty na telefon do samochodu Baseus zapewniają optymalny poziom bezpieczeństwa drogim smartfonom oraz wygodę użytkowania ich właścicielom.

Baseus wciąż udoskonala swoje produkty, wprowadzając innowacje podnoszące standard ich funkcjonalności. Inteligentne uchwyty na telefon Baseus służą kierowcom, realizując swoje zadania na wielu płaszczyznach. W naszym katalogu znajdziecie grawitacyjne i magnetyczne uchwyty na telefon Baseus montowane na desce rozdzielczej, szybie oraz do kratki nawiewu, z ramionami krótkimi i na wysięgnikach teleskopowych usprawniających obsługę urządzeń. Sprawdź, jaki uchwyt na telefon do samochodu Baseus najlepiej dopasuje się do Twojej przestrzeni, gwarantując komfort, jakiego szukasz.

Uchwyty na telefon do samochodu Baseus – akcesoria magnetyczne

Popularne magnetyczne uchwyty na telefon Baseus to rozwiązania, w których zarówno użytkownicy, jak i eksperci upatrują wielu zalet. Formy i sposób działania akcesoriów umożliwiają solidne przytwierdzenie smartfonu zaledwie jednym niewielkim ruchem. Wykorzystany w ich przypadku magnes to rozwiązanie tyleż proste, co skuteczne. Tym bardziej, że mity związane z jego niekorzystnym wpływem na kondycję telefonu już dawno zostały obalone i spokojnie można włożyć je między bajki. Do zestawu z uchwytem dołączone są specjalne magnetyczne płytki, które przyklejone do obudowy telefonu umożliwiają połączenie go z płaszczyzną uchwytu za pomocą oddziałującej siły pola magnetycznego. Wśród rekomendowanych przez nas produktów znajdziecie:

  • Magnetyczny uchwyt na telefon do samochodu Baseus z możliwością obrotu o 360° stanowiący bardzo prostą stylistycznie propozycję dla użytkowników o sprecyzowanych oczekiwaniach. Wykonany ze stopu aluminium niewielkich rozmiarów solidny uchwyt na telefon Baseus bez większych problemów przechowamy w przestrzeni schowka. Jego oszczędna forma doskonale prezentuje się we wnętrzach zarówno starszych, jak i nowoczesnych modeli aut. Cztery magnesy gwarantują stabilność połączenia nawet dość ciężkiego telefonu z uchwytem.
  • Uchwyt na telefon Baseus Bullet Magnetic Black mocowany na dece rozdzielczej. Akcesorium jest kolejną minimalistyczną opcją, której główne zalety to mocne materiały oraz precyzyjne i estetyczne wykonanie. Zastosowana w uchwycie obrotowa główka umożliwia korzystanie z telefonu w dowolnym jego położeniu. Mocna taśma klejąca gwarantuje trwałe mocowanie akcesorium do wybranej płaszczyzny.
  • Magnetyczny uchwyt na telefon do samochodu Baseus Small Ears montowany do kratki wentylacyjnej pochodzący ze specjalnej linii produktów zdobionych skórą naturalną. Skórzana nakładka z płytką magnetyczną pewnie mocuje telefon do uchwytu, stanowiąc jednocześnie miły dla oka dodatek. Niewielka waga samego uchwytu sprawia, że nawet obciążony urządzeniem nie uszkodzi on delikatnych elementów wyposażenia auta. Posiadamy również opcję tego produktu z wygodnym i ułatwiającym ładowanie telefonu klipsem na kabel.
  • Magnetyczny uchwyt na telefon Baseus Solid na teleskopowym ramieniu zapewniający szeroki zakres regulacji wysokości. Przemyślana konstrukcja akcesorium pozwala dostosować je do indywidualnych potrzeb użytkownika. Mocna przyssawka umożliwia stabilne przymocowanie uchwytu do wybranej płaskiej powierzchni, a 6 silnych magnesów zapewnia bezpieczne korzystanie z telefonu nawet podczas gwałtownych manewrów drogowych.

O tym, dlaczego jeszcze warto wybrać magnetyczny uchwyt na telefon Baseus oraz jakie inne opcje sprawdzą się równie dobrze, przeczytacie też na naszym blogu.

Uchwyty na telefon do samochodu Baseus – rozwiązania grawitacyjne

Proste w obsłudze grawitacyjne uchwyty na telefon do samochodu Baseus zapewniają bezpieczną eksploatację urządzeń komunikacyjnych i nawigacyjnych nawet w mniej sprzyjających warunkach. Uchwyty na telefon do samochodu Baseus mocowane są najczęściej do deski rozdzielczej, szyby lub na kratkę nawiewu. Blokujące się automatycznie szczęki zapobiegają wysunięciu się telefonu oraz jego ewentualnemu uszkodzeniu. Tego typu uchwyty na telefon Baseus uważane są za jedne z najbardziej funkcjonalnych i pewnych w kontekście gwałtownych manewrów takich jak skręcanie, hamowanie czy jazda po wyboistej drodze. W tej kategorii produktów polecamy:

  • Grawitacyjny uchwyt na telefon do samochodu Baseus Gravity Car Black stanowiący praktyczne wsparcie w sytuacjach, gdy niezbędne jest na przykład korzystanie z nawigacji. Uchwyt na telefon Baseus szybko mocujemy do kratki wentylacyjnej. Gumowe nakładki sprawiają, że czynność ta nie uszkodzi plastikowych elementów wyposażenia auta. Uchwyt na telefon Baseus posiada możliwość regulacji obrotu o 360° i pewne szczęki dla bezpiecznej obsługi telefonu. Dodatkową zaletą konstrukcji jest specjalne wcięcie do podłączenia ładowarki.
  • Uchwyt na telefon Baseus Smart Vehicle WXZN-B01 z ładowarką indukcyjną wykonany z najlepszej jakości materiałów. Nowoczesne urządzenie pozwala na szybkie i w pełni bezpieczne ładowanie elektroniki w technologii Qi. Uchwyt na telefon do samochodu Baseus z opcją bezprzewodowego ładowania to prawdziwa gratka nie tylko dla miłośników innowacji. Funkcja ta sprawia, że nawet w długiej podróży nie musisz martwić się o spadek energii w baterii Twojego urządzenia. Wystarczy, że umieścisz telefon w uchwycie, a ładowarka wykona resztę zadania.
  • Grawitacyjny uchwyt na telefon do samochodu Baseus Wireless Gravity Car z ładowarką indukcyjną jest kolejną propozycją marki wykorzystującą rozwiązanie technologiczne Qi, z możliwością montażu na kratce nawiewu. Lekki uchwyt na telefon Baseus o niezwykle oszczędnej stylistyce kryje w sobie duże możliwości odpowiadające na potrzeby użytkowników XXI wieku.
  • Uchwyt na telefon do samochodu Baseus Osculum Gravity charakteryzuje się wyjątkową, efektowną stylistyką trafiającą w najbardziej wymagające gusta. Solidny, powleczony aluminium montowany na desce rozdzielczej uchwyt na telefon do samochodu Basues doskonale się prezentuje, stanowiąc jednocześnie bezpieczne i praktyczne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie wyobrażają sobie jazdy samochodem bez telefonu w zasięgu wzroku.
  • Grawitacyjny uchwyt na telefon Baseus Gravity Wireless Osculum Black z ładowarką indukcyjną w wygodny i łatwy sposób pozwala użytkować telefon podczas podróży. Dodatkowa funkcja ładowania wykorzystująca technologię Qi to standard, na który możesz sobie pozwolić, kupując zaledwie jedno inteligentne, wielozadaniowe akcesorium.

Uchwyty na telefon Baseus – jakie jeszcze opcje znajdziesz w naszej ofercie?

Marka Baseus prezentuje szereg wyjątkowo praktycznych rozwiązań, których dużym atutem jest również estetyka wykonania oraz oryginalne, dopracowane projekty, jakich próżno szukać u konkurencji. Wśród pozytywnie opiniowanych produktów Baseus znalazł się również uchwyt na telefon do samochodu Mouth Car Black przypominający zaciskające się szczęki. Twórcy wzbogacili proste urządzenie o możliwość obrotu o 360°, a także silikonowe stopery odpowiedzialne za stabilne i bezpieczne przymocowanie zarówno samego akcesorium do deski rozdzielczej, jak i telefonu wewnątrz zacisków.

Polecamy te oraz wiele innych nietuzinkowych projektów Baseus, wobec których możliwości technologicznych oraz wyjątkowej stylistyki nie można przejść obojętnie. Wiele pozytywnych opinii o marce Baseus utwierdza niezdecydowanych odbiorców w przekonaniu, że warto inwestować w komfort, jakość i kreujący trendy design. My także zachęcamy do przeglądania katalogu artykułów firmy Baseus oraz składania zamówień.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.