Siłowniki zamka centralnego

Siłowniki zamka centralnego są elementami mechanizmu, dzięki którym, otwierając kluczykiem lub pilotem drzwi kierowcy, odblokujemy wszystkie pozostałe, łącznie z klapą bagażnika. Siłowniki montuje się we wszystkich drzwiach i spina okablowaniem ze specjalnym sterownikiem. Najczęściej element zainstalowany w drzwiach kierowcy zwany jest siłownikiem master posiadającym specjalne pozycjonery, które za pomocą przewodów sterują pozostałymi siłownikami.

Prawidłowy montaż siłowników zamka centralnego powinien przebiegać w następujący sposób. Na początku należy ostrożnie zdjąć płyty w drzwiach docelowych. Następnie umieścić siłownik zwrócony w odpowiednim kierunku. Podczas prac trzeba upewnić się, że mocowane akcesoria nie będą blokowały innych ruchomych elementów znajdujących się w drzwiach. Siłowniki powinny poruszać się równolegle do bolców zamków. Akcesoria przykręcamy do otworów znajdujących się po wewnętrznej stronie drzwi. W przypadku braku gotowych otworów należy wywiercić nowe. Podczas instalacji za pomocą odpowiedniej złączki trzeba przytwierdzić drążek bolca każdego zamka do drążka siłownika, a następnie dokręcić śruby złączki, upewniając się uprzednio, że siłownik ma odpowiednią swobodę ruchu. Ostatnim krokiem jest połączenie siłowników zamka centralnego z przewodami sterowania i zasilania. Instalacji elementów można podjąć się samodzielnie lub zlecić ją fachowcowi. W sklepie dwr.com.pl posiadamy siłowniki zamka centralnego wraz z osprzętem marek AMiO i Blow.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij