Pióra wycieraczek 24”

Wycieraczki samochodowe w znacznym stopniu narażone są na działanie czynników atmosferycznych, które osłabiają ich kondycję i warunkują konieczność zakupu nowych akcesoriów. Ważne, by ich wybór był przemyślany i uwzględniał takie kwestie jak rodzaj, rozmiar piór i typ mocowania. Jak jednak rozpoznać, że wycieraczki nadają się do wymiany? Wyeksploatowane wycieraczki pozostawiają na szybie nieestetyczne smugi lub niewytarte miejsca, skrzypią nawet na wilgotnej szybie, a w skrajnych przypadkach przeskakują lub uderzają o jej powierzchnię. Nawet drobne oznaki zużycia piór zmuszają kierowcę do działania, które zapobiega ewentualnym poważniejszym uszkodzeniom szklanej powierzchni.

Montaż prawidłowo dobranych wycieraczek nie jest skomplikowany i nie wymaga specjalistycznego przygotowania technicznego. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wycieraczek szkieletowych płaskich, czy hybrydowych, właściwy ich typ i rozmiar znajdziesz w naszym katalogu wycieraczek pojedynczych. Polecamy nowoczesne płaskie i hybrydowe pióra wycieraczek 24” marek Alca, AMiO, Bloom, Bosch, Denso, Flash, Heyner i Valeo oraz szkieletowe pióra wycieraczek 24” serii Alca Special Graphite, Bosch Eco oraz Valeo First Conventional.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Liczba sztuk
Długość pióra
Strona zabudowy
Rodzaj wycieraczki
Producent
zamknij