Wycieraczka samochodowa BLOOM U12 VBT (płaska) 24" 600mm

20,99
Produkt dostępny (wysyłka w 24 godziny) Zapytaj o produkt
Producent: BLOOMNr produktu: D00-19710Kod producenta: 63951Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Pióro wycieraczki BLOOM z mocowaniem na hak U 12 x 4 mm przeznaczone do samochodów typu VAN, autobusów, busów oraz ciężarówek. Pióra wykonane są z najwyższej jakości materiałów, wpisują się w tę samą klasę co wcześniej wprowadzone do naszej oferty pióra U oraz M10. Gumki pokryte są powłoką teflonową, która nie ulega szybkiej degradacji jak ma to miejsce z powłokami grafitowymi. Zapewniają doskonałą efektywność przy prędkości do 140 km/h oraz temperaturze otoczenia do -10°C.

Specyfikacja techniczna:

  • Długość: 24" 600 mm
  • Mocowanie: U 12 x 4 mm

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR.MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.