Narzędzia warsztatowe Yato

Yato jest jednym z wiodących producentów elektronarzędzi, narzędzi warsztatowych ręcznych, sprzętów wykorzystywanych w ogrodnictwie, budownictwie oraz do użytku codziennego. Produkty Yato umożliwiają profesjonalne prace w różnego rodzaju warsztatach oraz amatorskie naprawy w przydomowym garażu. Bogata gama akcesoriów trafia na rynki ponad stu krajów na całym świecie, realizując najbardziej wymagające potrzeby użytkowników. Od 2008 roku firma posiada rozbudowane centrum logistyczne w Szanghaju, co umożliwia podwyższenie standardu oferowanych przez nią usług oraz współpracę z największymi sieciami handlowymi i dystrybucyjnymi na świecie.

Yato stawia na funkcjonalność oraz skuteczność narzędzi, a także ich perfekcyjne dopasowanie do różnego typu prac. Asortyment marki z każdym rokiem poszerza się o 1000 nowych produktów, wśród których znajdziemy między innymi wkrętarki, klucze płaskie, oczkowe, nasadowe, udarowe oraz dynamometryczne, szczypce, młotki, dłuta, siekiery, precyzyjne przyrządy miernicze, urządzenia pneumatyczne i hydrauliczne. Yato to synonim wysokiej jakości, trwałości i perfekcji wykonania, które gwarantują doskonałe rezultaty podczas intensywnej eksploatacji sprzętu w warunkach serwisowych i przemysłowych. W sklepie dwr.com.pl posiadamy szczotki stalowe, oliwiarki, klucze z  grzechotką, ściągacze do spinek tapicerki, mierniki cyfrowe, ściągacze do ramion wycieraczek oraz wiele innych wielofunkcyjnych i precyzyjnych akcesoriów.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.