Ciśnieniomierze do kół

Zbyt niski poziom powietrza w oponie powoduje szybsze zużywanie się bieżnika oraz nieprawidłowe działanie układu hamulcowego i poszczególnych systemów bezpieczeństwa jak ABS czy ESP. W efekcie tego możemy zaobserwować problemy ze sterownością auta oraz zwiększeniem zużycia paliwa. Na wypadek wyżej opisanych okoliczności warto zaopatrzyć się w dobrej jakości, wiarygodny ciśnieniomierz do kół. Wśród tego typu urządzeń znajdziemy między innymi ciśnieniomierze do kół manualne o tradycyjnej konstrukcji, znanej chyba każdemu wulkanizatorowi. W eksploatacji tych narzędzi pamiętać należy o zerowaniu skali przed dokonaniem pomiaru, najczęściej za pomocą przycisku zerującego. Konkretny odczyt ciśnienia polega na dociśnięciu ciśnieniomierza do wentyla, co wywoła pojawienie się na tarczy konkretnej wartości.

Innym typem urządzeń są ciśnieniomierze do kół ołówkowe, które wyglądem przypominają długopis. W górnej ich części znajduje się gniazdko umieszczane na wentylu. Wynik odczytujemy na wysuwanej skali przy czerwonej końcówce urządzenia. Ciśnieniomierze do kół elektroniczne wyposażone są w monochromatyczny wyświetlacz LCD oraz przycisk do obsługi. Zasilają je zazwyczaj niewielkich rozmiarów baterie. W ofercie naszego sklepu posiadamy ciśnieniomierze manualne oraz systemy monitorowania ciśnienia w oponach i temperatury kół. Niezawodne i skuteczne urządzenia pomiarowe stanowią propozycję asortymentową marek Stanmot, AMiO i Carmotion.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij