Żarniki H4

Żarówki ksenonowe H4 są odpowiednikiem rozwiązań halogenowych z dwoma włóknami, wykorzystywanymi jako źródło mocnego światła w reflektorach głównych pojazdu. Żarówki te w wersji ksenonowej nazywamy bi-ksenonami. Zmiana oświetlania z mijania na drogowe zachodzi w nich dzięki zastosowaniu specjalnej ruchomej osłony, która, zmieniając swoje położenie, modyfikuje strumień świetlny z krótkiego na długi. Żarówki ksenonowe H4 pobierają ponad 40% mniej energii niż klasyczne akcesoria halogenowe. Wykazują też znacznie wydłużoną żywotność. Tego typu elementy oświetlenia samochodowego pomagają zachować reflektory w dobrej kondycji. Dzięki mniejszym temperaturom generowanym w procesie świecenia te nie deformują się i nie ulegają zniszczeniu.

Żarówki ksenonowe H4 realnie przyczyniają się do zwiększenia komfortu prowadzenia pojazdu w różnych warunkach. Ich jasne i wyraziste światło pozwala na efektywną obserwację sytuacji na drodze oraz eliminację efektu zmęczonych oczu. W ofercie naszego sklepu posiadamy żarówki bi-ksenonowe H4 marki Vision oraz AMiO realizujące najwyższe standardy funkcjonalności i niezawodności.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Liczba sztuk
Napięcie
Rodzaj
Producent
zamknij