Kleje Poxipol

Poxipol to znana marka wielozadaniowego kleju stosowanego w przemyśle, budownictwie, motoryzacji, a także gospodarstwie domowym. Poxipol produkowany jest przez firmę Bripox powstałą w 1995 roku w porozumieniu z argentyńskim Akapolem. Skuteczny preparat chemii warsztatowej doskonale spaja metale, cement, drewno, marmur, plastik, szkło, beton, ceramikę, granit, porcelanę i wiele innych.

Poxipol dynamicznie wszedł na rynek dzięki kampanii, w której wykorzystano spot reklamowy prezentujący dwa betonowe kręgi połączone mocnym spoiwem, których nie są w stanie rozerwać masywne pojazdy budowlane. Producent zachęcony ogromnym sukcesem handlowym kleju, który realizował wysokie oczekiwania klientów, postawił na rozszerzenie oferty. W asortymencie firmy znajdziemy również dwuskładnikowy kit epoksydowy do naprawy rur z różnych materiałów o nazwie Poxilina, Ośmiorniczkę do przyklejania cokołów i listew, popularną szybkoschnącą Kropelkę oraz klej do obuwia dostępny pod marką Tadam. Poza Polską oferta klejów wytwarzanych przez Bripox dostępna jest między innymi w Bułgarii, Hiszpanii, Rosji, Brazylii oraz na Ukrainie. W asortymencie naszego sklepu posiadamy Poxipol dwuskładnikowy przeźroczysty oraz metaliczny.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.