Elektronika i gadżety

Gwałtowny wzrost zainteresowania kierowców i pasażerów eksploatacją akcesoriów elektroniki użytkowej w samochodach determinuje konieczność wprowadzania różnego rodzaju usprawnień w zakresie bezpieczeństwa i komfortu nowoczesnego podróżowania. Doposażanie auta w elektronikę i gadżety stało się obecnie normą, dlatego w ofercie naszego sklepu znajdziecie różnego rodzaju sprzęt, który śmiało wprowadzi Wasz samochód w XXI wiek.

W naszym bogatym asortymencie znajdziecie alkomaty, analizujące skład wydychanego powietrza pod kątem zawartości alkoholu, akumulatory, ładowarki i baterie stanowiące źródło zasilania wielu urządzeń mobilnych. Polecamy również wysokiej jakości bezprzewodowe przenośne głośniki Bluetooth, kable USB do zasilania urządzeń i przesyłania danych, rejestratory jazdy w postaci kamer nagrywających przebieg jazdy, rozgałęziacze gniazda zapalniczki, dzięki którym naładujesz większość sprzętu mobilnego, słuchawki Bluetooth umożliwiające prowadzenie rozmów telefonicznych w czasie jazdy, wydajne i niezawodne ładowarki samochodowe USB oraz powerbanki, a także ciekawy brelok do kluczy z lokalizatorem. Wszystkie praktyczne i jakościowe produkty z kategorii gadżety i elektronika to propozycje renomowanych marek takich jak Blow, AMiO, Xtreme, EinParts, Duracell, FITalco oraz Myway.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Długość przewodu
Złącza
Producent
zamknij