Alarmy samochodowe

Alarmy samochodowe to istotny element wyposażenia wielu pojazdów. W nowszych modelach samochodów tego rodzaju osprzęt to już właściwie standard. Właściciele starszych egzemplarzy mogą zdecydować się na montaż specjalnych systemów alarmowych, których spory wybór oferują renomowane marki wysokiej jakości akcesoriów samochodowych. Decydując się na zakup odpowiedniego urządzenia, zwróćmy uwagę na klasę produktu.

Wyróżniamy alarmy samochodowe klasy popularnej, które posiadają wszystkie niezbędne elementy jak czujniki otwarcia drzwi i klapy oraz własną syrenę. Podstawową wadą akcesoriów jest stały kod pilota. Zmienny kod, który zdecydowanie trudniej złamać to cecha alarmów klasy standardowej wyposażonych w dodatkową blokadę obwodu silnika. Alarmy samochodowe w klasie profesjonalnej posiadają więcej zabezpieczeń oraz własne zasilanie, dzięki czemu pozostają aktywne nawet po odłączeniu od akumulatora. Ostatnią grupę stanowią alarmy samochodowe w klasie ekstra, które  przewyższają profesjonalne urządzenia zastosowaniem dodatkowych czujników położenia samochodu, funkcji antynapadowej oraz powiadomień GSM o włamaniu. Sprawdź dostępną w naszym sklepie internetowym ofertę niezawodnych alarmów samochodowych marek AMiO i Blow.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij