Dodatki do oleju i paliwa

Dodatki do oleju i paliwa mają za zadanie ulepszenie właściwości mieszanek, ochronę silnika samochodu oraz poprawę jego osiągów. Dodatki do benzyny eliminują zatory w przewodach dolotowych, zapobiegają przedwczesnemu zużywaniu się jednostki napędowej oraz jej podzespołów, wpływając jednocześnie na lepszą i wydajniejszą pracę układów. Do najważniejszych dodatków uszlachetniających benzynę zaliczamy stabilizatory, których zadaniem jest zapobieganie rozpadowi paliwa na fazę organiczną i wodną, co prowadzi do zmniejszenia liczby oktanowej, środki usuwające osady oraz oczyszczające przewody dolotowe, a także depresatory zapobiegające wytrącaniu się parafiny.

Dodatki do oleju i paliwa to również środki obniżające temperaturę krzepliwości oleju napędowego, dzięki czemu nie traci on płynności nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach. Dodatki znajdują swoje zastosowanie również w przypadku oleju silnikowego. Ich podstawowymi zadaniami są zwiększenie lepkości oleju, nadanie mu lepszych właściwości smarnych, wytworzenie odpowiedniej powłoki chroniącej silnik oraz usuwanie zanieczyszczeń. W ofercie naszego sklepu posiadamy preparaty ceramicznej ochrony silnika, dodatki do benzyny i oleju napędowego, środki do skrzyni biegów, dodatki do oleju oraz środki czyszczące przeznaczone do różnych układów i podzespołów samochodu. Polecamy dodatki do oleju i paliwa renomowanych marek jak Ceramizer, Xeramic, Liqui Moly i K2.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij