Oczyszczacz wtryskiwaczy LIQUI MOLY Diesel Spulung 500ml

Oczyszczacz wtryskiwaczy LIQUI MOLY Diesel Spulung 500ml
66,00
Kup teraz - dostawa w wtorekZapytaj o produkt
Producent: LIQUI MOLYNr produktu: R23-18337Kod producenta: LIM2666Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Oczyszczacz wtryskiwaczy Liqui Moly Diesel Spulung – sprawdzone wsparcie układów napędowych

Rozbudowane układy napędowe silników wysokoprężnych wymagają właściwej eksploatacji, której ważnym aspektem jest pielęgnacja oraz wsparcie wysokiej jakości preparatami chemii samochodowej. Różnego typu mniej lub bardziej skomplikowane zabiegi wykonuje się najczęściej podczas serwisu konkretnych mechanizmów lub w ramach przygotowań do wymagającego ich odporności sezonu zimowego. Jedną z bardziej wymaganych doraźnych lub regularnie wykonywanych czynności jest czyszczenie wtryskiwaczy w silnikach Diesla. Zadanie to w zależności od posiadanych umiejętności można wykonać samodzielnie lub zlecić mechanikowi pobliskiego warsztatu.

Do skutecznego czyszczenia wtryskiwaczy rekomendujemy wydajny środek Liqui Moly Diesel Spulung. Przeznaczony do wszystkich silników wysokoprężnych preparat wykazuje doskonałe właściwości pielęgnujące. Jego zastosowanie usprawnia pracę jednostki w wielu wymiarach. Specyfik doskonale radzi sobie z nawet bardzo zanieczyszczonym układem, zapewniając jego prawidłowe i równomierne działanie już po pierwszym użyciu. Liqui Moly 2666 Diesel Spulung to nie tylko efektywna kosmetyka, ale i długotrwała ochrona niezbędna szczególnie w surowych warunkach atmosferycznych i drogowych. Jeśli chcesz poprawić wydajność Diesla w Twoim samochodzie, postaw na Liqui Moli do oczyszczania wtryskiwaczy.

Liqui Moly 2666 Diesel Spulung – specyfikacja produktu

  • Zastosowanie – produkt przeznaczony do wszystkich silników wysokoprężnych również tych wyposażonych w filtr DPF
  • Marka – Liqui Moly
  • Opakowanie – szczelna puszka
  • Pojemność – 500ml
  • Wydajność – optymalne działanie w proporcji 500ml Liqui Moly 2666 Diesel Spulung na 75 litrów oleju napędowego
  • Stosowanie profilaktyczne – co 5000 km przebiegu, aplikacja do baku paliwa
  • Stosowanie doraźne w przypadku bardzo zanieczyszczonych układów – podłączyć puszkę do pompy paliwa, umożliwiając bezpośrednie zasysanie preparatu

Liqui Moli do oczyszczania wtryskiwaczy – niezawodne działanie

Liqui Moly 2666 Diesel Spulung to niezawodny środek przywracający równowagę nawet najbardziej nadwyrężonym wysokoprężnym układom napędowym. Formuła oparta na składnikach o silnych właściwościach myjących oraz wysokiej jakości dodatkach uszlachetniających zapewnia praktycznie natychmiastowy efekt. Łatwy w zastosowaniu oczyszczacz wtryskiwaczy diesel efektywnie czyści układ wtryskowy, usuwając osad nagromadzony zarówno na końcówkach wtryskiwaczy, jak i w komorze spalania. Dzięki usunięciu osadów silnik pracuje zdecydowanie lepiej i ciszej. Udrożnienie podzespołów odpowiedzialnych za dostarczanie mieszanki paliwowej ułatwia rozruch jednostki w nawet mniej sprzyjających warunkach. Silnik wycisza się i uspokaja, pracując efektywnie zarówno na wysokich obrotach, jak i na biegu jałowym.

Liqui Moly do oczyszczania wtryskiwaczy przywraca optymalną moc jednostki oraz jej pierwotne osiągi, poprawiając równocześnie wartości spalania. Preparat skutecznie wzbogaca paliwo, zwiększając jego liczbę cetanową. Liqui Moly Diesel Spulung nie tylko pielęgnuje, ale i skutecznie chroni układ przed działaniem niekorzystnych czynników. Formuła o właściwościach antykorozyjnych zapobiega rdzewieniu podzespołów układu, dzięki czemu zachowują one swoją sprawność na dłużej. Stosowany regularnie Liqui Moly Diesel Spulung pomaga ograniczyć koszty tankowania, a także naprawy układu lub wymiany jego części. W pełni bezpieczny dla jednostki napędowej specyfik redukuje emisję szkodliwych spalin, czyniąc silniki Diesla bardziej przyjaznymi dla środowiska.

Oczyszczacz wtryskiwaczy diesel Liqui Moly – sposób użycia

Oczyszczacz wtryskiwaczy od Liqui Moly zalecany jest do stosowania przy każdym przeglądzie technicznym pojazdu, po serwisie układu paliwowego oraz przy odnotowaniu jakichkolwiek problemów z zapłonem i nierówną pracą jednostki, zwłaszcza przed wymagającym właściwego przygotowania podzespołów przed okresem zimowym. Jedno opakowanie Liqui Moly 2666 Diesel Spulung wystarcza na ok. 75 litrów paliwa. Producent zaleca również stosowanie preparatu w celach profilaktycznych mniej więcej co 5000 km. Pozwala to zachować czystość wtryskiwaczy oraz sprawność procesu zaopatrzania silnika w niezbędne paliwo.

Liqui Moly do oczyszczania wtryskiwaczy można wlać bezpośrednio do baku paliwa. Formuła łączy się z olejem napędowym, przedostając się wraz z nim do układu. Wzbogacenie mieszanki pomaga wyeliminować ewentualne drobne niedoskonałości w pracy jednostki oraz zabezpiecza poszczególne podzespoły przed korozją.

Intensywne czyszczenie układu napędowego pozwala przywrócić jego sprawność. Efekty możemy zaobserwować już po pierwszym zastosowaniu Liqui Moly Diesel Spulung. Radykalne działanie zakłada podłączenie puszki z preparatem bezpośrednio do pompy wtryskowej lub pompy wysokiego ciśnienia, pomijając filtr. Czynność aplikacji środka przeprowadzamy na włączonym silniku. Odłączone przewody paliwowe należy wprowadzić do pojemnika z oczyszczaczem. Jednostka powinna pracować na różnych obrotach. Sinik należy wyłączyć jeszcze przed całkowitym opróżnieniem puszki. Często po przeprowadzonym zabiegu wymagana jest wymiana filtra paliwa. Jeśli jednorazowa ingerencja nie przyniesie oczekiwanych rezultatów, proces czyszczenia należy powtórzyć.

Liqui Moly Diesel Spulung – oferta sklepu dwr.com.pl

Prezentujemy bogatą ofertę preparatów chemii samochodowej rekomendowanych do użycia samodzielnego lub w profesjonalnych serwisach. Ważną dla prawidłowej eksploatacji auta ich grupę stanowią dodatki do oleju i paliwa. Stosowane regularnie lub doraźnie specyfiki pomagają zachować dobry stan podzespołów oraz w krótkim czasie przywrócić ich utraconą przez lata użytkowania sprawność. Szeroki asortyment różnego rodzaju środków do układów napędowych zasilanych benzyną oraz diesli, skrzyni biegów, preparatów czyszczących i uszczelniających prezentuje marka Liqui Moly. Sprawdź, które z dostępnych w naszym katalogu produktów skutecznie wspomogą eksploatację Twojego samochodu. Przekonaj się, jakie właściwości ma Liqui Moly Diesel Spulug, a także podobny w działaniu oczyszczacz wtryskiwaczy do benzyny Liqui Moly. By dowiedzieć się więcej o możliwościach poszczególnych specyfików, skontaktuj się z naszym konsultantem. Zachęcamy do składania zamówień przez Internet lub złożenia wizyty w naszym sklepie stacjonarnym w Katowicach.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.