Akcesoria zimowe

Akcesoria zimowe to dział, w którym zgromadziliśmy przedmioty i urządzenia ułatwiające eksploatację pojazdu w sezonie znacznych spadków temperatur i opadów śniegu. Wśród oferowanych produktów znajdziemy między innymi te, których posiadanie i stosowanie jest wręcz niezbędne ze względu na komfort i bezpieczeństwo poruszania się po drogach w wymagających warunkach atmosferycznych.

Akcesoria zimowe możemy podzielić na te przydatne w sytuacjach dłuższego postoju samochodu, wymagane podczas jazdy w skrajnych okolicznościach pogodowych oraz ratujące kierowców z trudnych opresji, gdy na skutek gwałtownych mrozów akumulatory w ich autach odmawiają posłuszeństwa. Jeśli chcesz dobrze i odpowiedzialnie przygotować się do zimy, sprawdź naszą ofertę akumulatorów rozruchowych, łańcuchów na koła, nagrzewnic, odmrażaczy do szyb i zamków, osłon antyszronowych, płynów do spryskiwaczy szyb, pokrowców na akumulator i samochód, przewodów rozruchowych oraz szczotek i skrobaczek do szyb. Akcesoria zimowe wchodzące w skład naszego asortymentu to propozycje takich marek jak Murska, AMiO, Carmotion, Blow, Kukla, ADBL, K2 oraz wielu innych.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij