Nagrzewnica samochodowa 12V, termowentylator, grzejnik samochodowy AMiO 150W

48,00
Kup teraz - dostawa w środaZapytaj o produkt
Producent: AMIONr produktu: G-02537Kod producenta: 02537Gwarancja: 12 miesięcy
Zamów telefonicznie32 729 82 10

Opis produktu

Termowentylator samochodowy AMiO – jak szybko i efektywnie poprawić komfort podróżowania?

Jazda słabo wyposażonym samochodem w gorszych warunkach pogodowych to z reguły niewielka przyjemność. Pojazd, który nie oferuje wiele, traktowany jest zazwyczaj jako środek lokomocji, którym dojedziemy z punktu A do punktu B. Na rynku akcesoriów samochodowych dostępne są jednak różnego rodzaju mniejsze i większe urządzenia, których zadaniem jest poprawa komfortu podróżowania autem. Dość liczną grupę tego typu akcesoriów stanowią termowentylatory. Wielofunkcyjne farelki sprawdzają się zarówno w zimie, jak i latem, stanowiąc z jednej strony źródło przyjemnego ciepła, z drugiej kojącego chłodu. Jedną z ciekawszych propozycji jest grzejnik samochodowy AMiO. Termowentylator Heater defroster fan jest łatwy w obsłudze i bardzo praktyczny. Jedna farelka to wiele możliwości, które możesz wykorzystać dla jeszcze lepszych wrażeń podczas dłuższej wycieczki czy krótkiego przejazdu do pracy.

Nagrzewnica samochodowa AMiO stanowi przede wszystkim bardzo funkcjonalny element wyposażenia, ale i przyjemny dla oka dodatek. Umieszczona na desce rozdzielczej farelka pracuje w trybie ogrzewania i chłodzenia. Skutecznie służy też kierowcy do odmrażania i odparowywania szyb. Sprawdź, czy wielozadaniowy termowentylator nie jest właśnie tym, czego potrzebujesz, by poprawić wrażenia z jazdy sobie oraz swoim pasażerom. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym lub podobnych produktach z naszej oferty, skontaktuj się z naszymi konsultantami. Czekamy też na Ciebie w naszym sklepie stacjonarnym w Katowicach.

Grzejnik samochodowy AMiO – specyfikacja techniczna produktu

 • Napięcie – 12V DC
 • prąd – 13A
 • moc – 150W
 • Bezpiecznik – 15A
 • Długość kabla – 1,5m
 • Materiał – ABS

Farelka AMiO – dlaczego warto wyposażyć w nią swój samochód?

Termowentylator AMiO to rozwiązanie idealne dla słabiej wyposażonych samochodów. Farelka skutecznie dogrzewa wnętrze auta, wprowadzając przyjemną atmosferę w nawet najmroźniejsze dni. Termowentylator doskonale niweluje upał. Generowane przez niego powietrze chłodzi kabinę niezależnie od temperatury otoczenia. Nagrzewnica samochodowa AMiO pracuje cicho i sprawnie, dzięki czemu nie wpływa negatywnie na poziom koncentracji kierowcy oraz jego prawidłowe reakcje. Dodatkowo grzejnik samochodowy wspiera proces przygotowania pojazdu do jazdy. Z jego pomocą bez problemu odmrozimy lód na szybie oraz odparujemy nagromadzoną na jej powierzchni parę. Podobne działania ułatwia stanowiąca istotny element konstrukcji dobrze pomyślana, ergonomiczna rączka. Lekki termowentylator z uchwytem to prosty sposób, by skierować strumień ciepłego powietrza dokładnie tam, gdzie chcemy. Długi na 1,5 metra kabel umożliwia dowolne manewrowanie urządzeniem w przestrzeni kabiny.

Ważną zaletą farelki AMiO jest jej estetyczne wykonanie i kształt, który doskonale prezentuje się we wnętrzach różnych typów pojazdów. Stabilna stopa umożliwia solidne przymocowanie nagrzewnicy w najbardziej dogodnym dla nas miejscu. Najczęściej wybieranym jest powierzchnia deski rozdzielczej. Grzejnik samochodowy AMiO wyróżnia również bezproblemowa obsługa. Wystarczy podłączyć go do gniazda zapalniczki 12V i na umieszczonym na obudowie, wyraźnie oznaczonym przełączniku wybrać odpowiedni tryb pracy. Opcja HEAT pozwala na ogrzewanie wnętrza oraz usuwanie lodu i pary z szyb. Opcja FUN uruchamia funkcję chłodzenia.

Nagrzewnica samochodowa AMiO – trwały materiał i solidna konstrukcja

Farelka AMiO wykonana została z odpornego na uszkodzenia, trwałego materiału ABS. Tworzywo wykazuje sporą wytrzymałość na gwałtowne działania mechaniczne. Sztywna struktura materiału nie odkształca się i jest odporna na zarysowania. Dzięki swoim właściwościom łatwej obróbki materiał prezentuje się bardzo estetycznie. Podczas użytkowania grzejnika należy jednak zachować niezbędne środki ostrożności, które uchronią nas i naszych bliskich przed ewentualnymi urazami. Nagrzewnica samochodowa umieszczona na desce rozdzielczej nie jest zabawką. Jej prosta i jednocześnie bardzo solidna konstrukcja dobrze trzyma się podłoża, niezależnie, czy przymocujemy ją dwustronną taśmą samoprzylepną, czy przykręcimy śrubami. Termowentylator w kolorze czarnym to rozwiązanie uniwersalne, wpisujące się w stylistykę różnych zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych przestrzeni. Opływowa i zwarta forma nagrzewnicy sprawia, że generowane powietrze uwalniane jest swobodnie i precyzyjnie.

Nagrzewnica samochodowa AMiO – szybki i bezproblemowy montaż

Nagrzewnica samochodowa AMiO to sprzęt, który bez problemu zamontujemy w każdym samochodzie. Producent dołączył do zestawu wszelkie niezbędne elementy umożliwiające szybką i łatwą instalację. Grzejnik samochodowy może być przymocowany na stałe za pomocą śrub lub jedynie tymczasowo przyklejony do podłoża dwustronną mocną taśmą klejącą. Każdy sposób montażu zapewnia stabilność urządzenia i jego bezproblemową i bezpieczną eksploatację.

Wybierając miejsce instalacji farelki, unikajmy przestrzeni, w których mogą być umieszczone poduszki powietrzne. Miejsce ich lokalizacji możemy sprawdzić w instrukcji obsługi pojazdu.

Termowentylator AMiO – instrukcja obsługi urządzenia w trybie chłodzenia

Termowentylator AMiO działa po podłączeniu do gniazda zapalniczki 12V. Po wybraniu odpowiedniego miejsca montażu można włączyć urządzenie. Tryb chłodzenia ustawiamy przełącznikiem w pozycji FAN. Uruchomienie tej opcji już po chwili zapewnia przyjemne uczucie chłodu wewnątrz auta. Możliwość obniżenia temperatury w aucie doceniamy z reguły w upalne dni. Optymalne jej wartości, jakie zapewnia farelka AMiO to zwiększona koncentracja, a co za tym idzie również komfort i bezpieczeństwo prowadzenia pojazdu.

Nagrzewnica samochodowa AMiO – jak obsługiwać urządzenie w trybie grzania?

Podstawą efektywnej eksploatacji nagrzewnicy AMiO jest ustawienie jej w dogodnym miejscu. Ma to znaczenie przede wszystkim dla odczuwanych wrażeń cieplnych, ale i sprawności jazdy. Farelka nie może przysłaniać widoczności. Najlepiej, gdy ustawiona jest w miejscu, z którego generowane ciepłe powietrze swobodnie rozchodzić się może po wnętrzu całej kabiny. Nagrzewnica samochodowa AMiO podłączana jest do gniazda zapalniczki 12V. Następie ustawiamy przełącznik w pozycji HEAT. W razie przepalenia bezpiecznika 15A w gnieździe należy wymienić go na element tej samej klasy. Unikajmy wszelkiej niepożądanej ingerencji mogącej zaburzyć pracę farelki.

Grzejnik samochodowy AMiO – użytkowany jako urządzenie do odmrażania i odparowywania szyb

Grzejnik samochodowy AMiO to sprawne urządzenie, za pomocą którego szybko odmrozisz i odparujesz szybę. Ta funkcja przydaje się głównie zimą oraz w okresach dużej wilgotności. Termowentylator należy podłączyć do gniazda zapalniczki 12V. Następnie wysuwamy specjalny uchwyt, za pomocą którego nakierowujemy strumień ciepłego powietrza na szybę. Do jego wygenerowania niezbędne jest ustawienie przełącznika na obudowie farelki w pozycji HEAT. By dokładnie oczyścić szybę, działaj powoli i precyzyjnie. Zakres pracy zależy od stopnia oszronienia lub zaparowania szyby. Po uporaniu się z problemem i uzyskaniu efektu optymalnej widoczności należy umieścić farelkę w bazie. Nie wolno użytkować jej w tej funkcji podczas jazdy.

Farelka AMiO – o czym jeszcze należy pamiętać podczas jej eksploatacji?

Użytkowanie termowentylatora AMiO nie jest trudne i nie wymaga specjalistycznej wiedzy technicznej. Warto jednak pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, które uchronią nas przed groźnymi konsekwencjami nieprzemyślanych działań.

 • Farelka AMiO może być podłączana do źródła zasilania 12V.
 • Poszczególne elementy nagrzewnicy takie jak kabel czy wtyczka powinny być poddawane systematycznym kontrolom. Jeśli wymagają naprawy lub wymiany, urządzenia nie można uruchamiać. Nie wolno włączać farelki, jeśli kabel lub wtyczka miały kontakt z wodą.
 • Otwory wentylacyjne znajdujące się na obudowie termowentylatora nagrzewają się, dlatego należy unikać bezpośredniego kontaktu z nimi lub zakrywania ich.
 • Nagrzewnica samochodowa AMiO nie jest zabawką, dlatego należy przechowywać ją w miejscu niedostępnym dla dzieci.
 • Nie wolno umieszczać na obudowie urządzenia żadnych materiałów łatwopalnych lub wkładać przedmiotów do otworów w jego obudowie.
 • Po zakończonej pracy, na postoju zawsze odłączaj termowentylator od zasilania.
 • Grzejnik samochodowy AMiO tworzy jednolitą konstrukcję, w której budowę nie należy ingerować. Producent nie odpowiada za szkody lub awarie spowodowane wprowadzeniem samowolnych modyfikacji lub zastosowaniem niewłaściwych elementów wymiennych.

Grzejnik samochodowy AMiO, który nie nadaje się do użytku, należy wyrzucić, przestrzegając zasad utylizacji i gospodarowania odpadami elektrycznymi obowiązującymi na danym terenie.

Dodaj swoją opinię

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.