Wycieraczki samochodowe Valeo

Valeo to francuski producent części i akcesoriów samochodowych przeznaczonych na rynek pierwotny i wtórny. Zakres jego działalności obejmuje zarówno auta osobowe, jak i pojazdy ciężarowe i dostawcze. W dobrze wyposażonych zakładach produkcyjnych na nowoczesnych liniach wytwarzane są między innymi sprzęgła, wycieraczki, elementy oświetlenia, zapłony, chłodnice, hamulce, podzespoły układów klimatyzacji, alternatory, rozruszniki, zabezpieczenia, przełączniki oraz różnego typu akcesoria elektryczne. Bogaty asortyment marki oraz wieloletnie doświadczenie pozwoliły jej na osiągnięcie pozycji jednego z głównych światowych dostawców części dla najbardziej docenianych w świecie motoryzacji producentów samochodowych.

Wszystkie produkty Valeo realizują najwyższe standardy jakości, funkcjonalności i trwałości. Wiele z nich prezentowanych na rynku wtórnym sygnowanych jest znakiem OEM. Akcesoria Valeo charakteryzuje też doskonały stosunek jakości do przystępnej ceny, dlatego są one często i chętnie wybierane przez kierowców na całym świecie. W ofercie naszego sklepu posiadamy serie szkieletowych i płaskich wycieraczek francuskiego producenta oraz zestaw czujników parkowania Valeo Beep Park.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.