Tapicerka skórzana

Tapicerka skórzana to wyjątkowy atut estetyczny pojazdu. O jej dobry stan warto więc dbać regularnie. Najczęściej spotykanym rodzajem wyposażenia samochodów są skóry powierzchniowo zamknięte, które nie chłoną wody. Są to skóry bydlęce o wykończeniu matowym lub z połyskiem. Pigment jest w nich nakładany na powierzchnię lica, co wzmacnia ich trwałość i odporność na uszkodzenia. Taki rodzaj tapicerki skórzanej nie ciemnieje pod wpływem działania wody, a jej powierzchnia doskonale nadaje się do amatorskiego czyszczenia. W tego rodzaju pracach rewelacyjnie sprawdzają się specjalne preparaty, odżywki, pianki i mleczka.

Pierwszym etapem kompleksowej pielęgnacji tapicerki skórzanej jest jej dokładne odkurzenie. Następnie nakładamy odpowiedni środek i dokładnie czyścimy powierzchnie docelową szczotką. Pozostały brud zbieramy starannie ściereczką z mikrofibry. Tapicerka skórzana po oczyszczeniu powinna zostać zabezpieczona środkiem konserwującym, chroniącym jej powierzchnię przed wycieraniem, utratą koloru, nadmiernym pękaniem i wysuszaniem. Posiadamy bogaty wybór skutecznych środków i zestawów do czyszczenia tapicerki skórzanej samochodu marek ADBL, Q11, Tenzi Detailer, Sonax, RR Customs, Tanner’s Preserve, Colourlock i Galiptone.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij