Akumulatorki i ładowarki

Akumulatorki i ładowarki stanowią praktyczną i ekologiczną alternatywę dla tradycyjnych baterii, funkcjonując jako doskonałe źródło zasilania wielu nowoczesnych urządzeń elektronicznych. Podczas gdy baterie po jakimś czasie ulegną wyczerpaniu, akumulatorki wystarczy ponownie naładować, ograniczając znacznie ilość odpadów toksycznych oraz koszty związane z zakupem nowych akcesoriów. Jednorazowy zakup akumulatorków i dedykowanych do nich ładowarek jest co prawda większym wydatkiem, jednak ten zwraca się wkrótce wraz z wydłużoną możliwością ich eksploatacji.

Ze względu na materiał wykorzystywany do ich budowy wyróżniamy akumulatorki niklowo - kadmowe, niklowo - cynkowe charakteryzujące się doskonałymi parametrami i łatwością recyklingu, a także obecnie najbardziej rozpowszechnione akumulatorki niklowo – metalowo - wodorkowe. Ładowarki do akumulatorków dzielimy z kolei ze względu na ich rozmiar na te przeznaczone do ładowania małych paluszków AAA, standardowych paluszków oznaczanych jako AA oraz ładowarki do akumulatorków 9V wykorzystywanych w kamerach cyfrowych i aparatach fotograficznych. W sklepie dwr.com.pl zaopatrzycie się w wydajne akumulatorki i dostosowane do nich ładowarki marki Xtreme.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij