Żarniki D8S

Żarówki ksenonowe D8S to wysokiej klasy żarniki ksenonowe charakteryzujące się długim czasem świecenia. Niewielka ilość dwutlenku węgla wytwarzana przez nie w czasie emisji światła sprzyja ekologii. Temperatura barwowa tego typu ksenonów wynosi 4150 K, co sprawia, że emitowana przez nie wiązka gwarantuje przyjemne efekty wizualne zbliżone do światła naturalnego. Dzięki tym właściwościom żarówki ksenonowe D8S są bezpieczne dla oczu i komfortowe w użytkowaniu. Ich żywotność sięga 3000 godzin świecenia przy mocy zaledwie 25W.

Żarówki ksenonowe D8S gwarantują lepszą widoczność i większe bezpieczeństwo. Bardzo jasne światło wytwarzane jest dzięki elektronicznie stabilizowanemu wyładowaniu łukowemu w gazie. Akcesoria zużywają do 50% mniej energii w porównaniu do rozwiązań halogenowych. W ofercie naszego sklepu posiadamy żarówki ksenonowe D8S Osram Original Xenarc. Z powodzeniem wykorzystywane są one w milionach samochodów renomowanych producentów, zarówno przy pierwszym montażu, jak i jako oryginalne części zamienne.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Liczba sztuk
Napięcie
Rodzaj
Producent
zamknij