Lakiery w sprayu Champion

Firma Champion od ponad 25 lat dostarcza wysokiej klasy szybkoschnące farby w aerozolu o doskonałych właściwościach kryjących oraz środki do konserwacji elementów karoserii. Dopracowane receptury sprawiają, że produkty Champion doceniają zarówno indywidualni użytkownicy, jak i profesjonaliści branży. Marka systematycznie wzbogaca swoją ofertę, precyzyjnie kontrolując każdy etap produkcji znajdujących się w niej artykułów. Przedsiębiorstwo posiada rozbudowane zaplecze techniczne i maszynowe zapewniające powtarzalność produkcji.

Champion jest firmą przyjazną środowisku, dlatego wszystkie towary, które wychodzą z taśm produkcyjnych przedsiębiorstwa, realizują najwyższe standardy efektywności, są zgodne z normami Unii Europejskiej oraz spełniają wymogi Polskiego Komitetu Normalizacyjnego. W trosce o zróżnicowane potrzeby konsumentów Champion gwarantuje fachowe doradztwo techniczne w zakresie prawidłowej i skutecznej aplikacji preparatów oraz jasne i uczciwe warunki współpracy. W ofercie sklepu dwr.com.pl posiadamy różnokolorową gamę lakierów w sprayu Champion Perfect Paint.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.