Ciężkie zabrudzenia

Ciężkie zabrudzenia często pojawiają się na podzespołach mechanicznych samochodu, na przykład w komorze silnika. Do czyszczenia miejsc najbardziej narażonych na osadzanie się tłustego brudu na rynku preparatów chemii samochodowej dostępna jest cała gama skoncentrowanych, aktywnych środków, które doskonale radzą sobie z plamami oleju, zanieczyszczeniami po smarach i z nagarem. Przy stosowaniu płynów do usuwania ciężkich zabrudzeń pamiętajmy, że czyszczona powierzchnia powinna być chłodna, przed użyciem należy wykonać test w mało widocznym miejscu. Pomoże to dobrać odpowiedni rodzaj środka oraz właściwe jego natężenie. Ważne również, by używany przez nas preparat spłukać zanim zaschnie na powierzchni docelowej.

W sklepie dwr.com.pl oferujemy między innymi skuteczny, skoncentrowany płyn likwidujący ciężkie zabrudzenia ADBL GreeN’gine. Dzięki mieszance wolno odparowujących i bezpiecznych rozpuszczalników ze środkami powierzchniowo czynnymi w środowisku zasadowym preparat dobrze zwilża, penetruje i separuje tłuste zabrudzenia. Produkt zawiera również inhibitory korozji. W asortymencie posiadamy także płyn do mycia silnika K2 Akra zawierający przyjazną dla środowiska mieszaninę silnych surfaktantów z dodatkiem aktywnych nanocząsteczek. Wspomagają one proces mycia, tak by nawet bardzo zanieczyszczony silnik wyglądał jak nowy. U nas zaopatrzycie się również w preparaty na ciężkie zabrudzenia marek Tenzi Detailer i RR Customs.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij