Zabezpieczenia do kół

Zabezpieczenia do kół stanowią skuteczną ochronę tych podzespołów pojazdu przed ewentualną kradzieżą. Zestaw zawiera cztery elementy zabezpieczające oraz adapter do ich mocowania i dokręcania. Skomplikowany kształt zabezpieczenia i gładka krawędź zewnętrzna znacznie utrudniają demontaż kół przez osobę niepowołaną. Warstwa chromu, którą pokryte są zabezpieczenia do kół, chroni stal przed korozją.

W ofercie naszego sklepu posiadamy śruby do kół o średnicy 12 i 14 mm w kształcie stożkowym i kulistym. Udostępniamy zabezpieczenia do kół dedykowane do różnych marek samochodów jak Alfa Romeo, BMW, Citroen, Daihatsu, Fiat, Ford, Hyundai, Jaguar, Kia, Lancia, Lexus, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Rover, Saab, Seat, Skoda, Smart, Suzuki, Toyota, Volvo i VW. Prezentowane przez nas zabezpieczenia do kół charakteryzują się podwyższonym poziomem wzmocnienia, a co za tym idzie większą wytrzymałością i żywotnością. Pomimo regularnego odkręcania i dokręcania gwint zachowuje swój kształt i znacznie trudniej go zerwać niż w przypadku standardowych rozwiązań. Producentem wysokiej klasy zabezpieczeń do kół jest firma Automax, która udziela na swoje wyroby 12-miesięcznej gwarancji.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Liczba sztuk
Długość robocza
Płaszczyzna
Producent
zamknij