Pióra wycieraczek 31”

Jazda samochodem w niesprzyjających warunkach atmosferycznych to trudny test dla wycieraczek. Akcesoria narażone na działanie surowych czynników ulegają szybszemu zużyciu i z czasem mogą stać się realnym zagrożeniem dla szyby samochodowej. Dlatego też decyzję o wymianie niesprawnych piór powinniśmy podjąć w momencie zauważenia pierwszych oznak osłabienia ich kondycji, takich jak smużenie, skrzypienie czy nierówna praca. W kwestii wymiany elementów na nowe ważne jest dopasowanie technologiczne pod względem typu piór, sposobu montażu oraz wymiarów. Długość piór ma kluczowe znaczenie dla ich prawidłowej eksploatacji i w tym aspekcie nie warto iść na skróty.

W dostępnej w naszym sklepie bogatej ofercie wycieraczek samochodowych znajdziecie różnego rodzaju akcesoria znanych i cenionych na rynku producentów. Posiadamy między innymi pióra wycieraczek 31” marki Bloom w zestawie z dodatkowymi adapterami gwarantującymi szeroki zakres możliwości montażowych. Pióra doskonale sprawdzają się w samochodach z kierownicą zarówno po lewej, jak i prawej stronie. Aerodynamiczny spoiler i guma pokryta teflonem zwiększają efektywność oczyszczania szyby. Pióra wycieraczek 31” Bloom wyprodukowane zgodnie z zachowaniem wysokich standardów środowiskowych nadają się do recyklingu.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Liczba sztuk
Długość pióra
Strona zabudowy
Rodzaj wycieraczki
Producent
zamknij