Boostery

Boostery to litowo - polimerowe baterie o dużej pojemności, w których przechowywana jest energia elektryczna. Poszczególne egzemplarze ważą od ok. 8, do nawet 20 kg. Ich kompaktowe rozmiary pozwalają na bezproblemowe przewożenie w bagażniku auta. Boostery są łatwe w użyciu. Wystarczy podłączyć klemę dodatnią przewodów urządzenia z jej biegunowym odpowiednikiem w baterii samochodu. Z kolei klemę ujemną podpinamy do masy auta. Po uruchomieniu silnika kable odłączamy w odwrotnej kolejności. Pamiętajmy, że moc boostera powinna być dopasowana do pojemności danej jednostki napędowej.

Boostery to bardzo przydatne urządzenia, gdyż mimo postępu, jaki nieustannie dokonuje się w motoryzacji, akumulatory samochodowe nadal pozostają wrażliwe na skrajne temperatury, ulegają awariom, a po długotrwałej eksploatacji, stopniowemu zużyciu, co może generować powtarzające się problemy z odpaleniem pojazdu. W ofercie naszego sklepu posiadamy boostery z funkcją wspomagania rozruchu oraz startery z funkcją power banku. Polecamy wydajne i niezawodne boostery znanych i cenionych marek Kukla, Carmotion oraz Blow.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij